Pełna Wersja Pozostałe

Deliver Us Mars Download Pobierz PC

Deliver Us Mars Download

Deliver Us Mars Download Pobierz PC Poniżej :

Deliver Us Mars - Mirror

Trzeba przyznać, że poprzednia gra Deliver Us The Moon okazała się sukcesem, który pozwolił na stworzenie gotowej kontynuacji. To właśnie sprawiło, że gra Deliver Us Mars Download zagościła na ekranach naszych komputerów i trzeba przyznać, że podobnie jak pierwowzór nadal znajdziemy tam ważne elementy gry przygodowej, która odbywa się w realiach science-fiction. Należy zauważyć, że tego typu produkcja różni się od niektórych gier i trzeba zauważyć, że w samej produkcji Deliver Us Mars Pobierz mamy z pewnością do czynienia z typową grą eksploatacyjną, która mimo wszystko potrafi nas zaskoczyć swoim przemyślanym poziomem zagadek. Jakby by nie patrzeć, to poziomy są nimi wypełnione, co jednocześnie sprawia, że musimy przemyśleć każdy nasz krok, aby wykonać poszczególne zadanie.

Deliver Us Mars Pobierz
Deliver Us Mars Download PC

Przygoda z odpowiednią warstwą narracyjną.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, że co jakiś czas pojawiają się też wyzwania zręcznościowe co prawda proste, ale jednak mimo wszystko jest to jakiś sposób na urozmaicenie całej rozgrywki. Przede wszystkim tym razem nie wybierzemy się, na tytułowy księżyc tylko od razu trafimy na czerwoną planetę. Mars jest o wiele bardziej rozległy, przez co sama eksploracja zajmie nam sporo czasu i nie da się ukryć, że jest to bardzo dobrze poprowadzone, tak jakbyśmy odbywali jakąś określoną ekspedycję, co z pewnością sprawia, że w ten sposób zyskujemy właściwą jakość samej rozgrywki. Akcja gry jest umiejscowiona dekadę później i tylko wspomniane są wydarzenia z poprzedniej części, które z pewnością mają duże znaczenie dla rozwoju fabuły.

Mamy zadanie do wykonania.

Samo zadanie, z jakim zostajemy wysłani na powierzchnię Marsa, skupia się głównie na odzyskaniu statków kolonizacyjnych, które zostały z jakiegoś powodu skradzione a w sprawę zamieszana jest grupa Outward, o której niewiele wiemy. To też daje nam pewien rodzaj tajemniczości, który z czasem zaczyna się powoli odsłaniać, pokazując nam jednocześnie, że mamy do czynienia z bardzo poważną sprawą i jak zwykle jako główny bohater jesteśmy zmuszeni do ratowania świata. Trzeba zauważyć, że gra roztacza taką wizję ponurej rzeczywistości, kiedy to na ziemi zaczyna zwyczajnie brakować surowców mineralnych i właśnie po to zostają wysłane różnego rodzaju grupy ludzi, którzy zajmują się podboju kosmosu w celu uzyskania konkretnych zasobów naturalnych.

Rozwinięcie eksploracji i innych mechanik.

Należy zwrócić uwagę, że mimo wszystko, iż jest, to kontynuacja to można powiedzieć, że gra Deliver Us Mars Pełna Wersja dostępna do ściągnięcia nieco różni się od swojej poprzedniczki, ale mimo wszystko nadal jest to rozwinięcie pewnych pomysłów, które w poprzedniej grze funkcjonowały i nie da się ukryć, że teraz są one jeszcze bardziej rozbudowane, co sprawia, że sama rozgrywka nabiera dodatkowych rumieńców. W samej grze możemy wybrać bezpośrednio perspektywę, z jakiej chcemy obserwować świat i w tym wypadku możemy spokojnie zdecydować się na wybór rozgrywki z oczu bohatera lub z 3 osoby w zależności od tego, jak nam będzie wygodniej grać. To bardzo ważna informacja, ponieważ trzeba tutaj zauważyć, że samo przemierzanie planety jest na tyle rozbudowane, że jesteśmy w stanie odkryć wiele ciekawych i nowych miejsc, które możemy oznaczyć oraz co najważniejsze wyznaczyć także odpowiednie miejsca, gdzie będziemy gromadzić przedmioty.

Sprytnie schowane przedmioty.

W tym wypadku twórcy pokusili się o miejsca, gdzie umiejscowiono ciekawe zagadki, które wymagają, nieco więcej myślenia jednak mimo wszystko są one na tyle opcjonalne, że każdy sobie z tym poradzi. Nie da się ukryć, że możliwość wspinania się po różnego rodzaju występach czy też innych skalnych powierzchniach sprawia, że musimy pokonywać określone tereny, gdzie takie elementy zręcznościowe są wręcz niezbędne. Warto również zauważyć, że w samej produkcji występują również konkretne zagrożenia, które sprawiają, że niekiedy gra zamienia się w lekki survival, co z kolei polega na przetrwaniu w określonym środowisku. Ponieważ znajdujemy się na obcej planecie, możemy od czasu do czasu odczuć niepokój, zwłaszcza jeśli nie wiemy, co znajduje się w następnej części samej planety. Warto dodać, że powierzchnia, którą eksplorujemy, jest w pełni otwarta, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie zwiedzić wszystkie zakamarki poszukiwaniu nowych przedmiotów oraz nietypowych fantów, które mogą okazać się bardzo przydatne. Warto zwrócić uwagę na to, że w grze Deliver Us Mars Torrent nie uświadczymy multiplayera, ponieważ sama gra jest dedykowana w pełni dla pojedynczego gracza.

Deliver Us Mars Download Pobierz PC Brak multi i innych trybów gry.

Oprócz standardowej kampanii nie uświadczymy tutaj żadnych dodatkowych trybów czy też innych urozmaiceń co sprawia, że mamy do przejścia pełną kampanię, której musimy wykonać cel. To właśnie sprawia, że sama produkcja jest typowo jednorazową grą, z którą zapoznamy się i po ukończeniu odłożymy na półkę. Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o podstawowe mechaniki, to nie są one w żaden sposób rewolucyjne dla tego gatunku, ale da się odczuć, że tego typu eksploracja planety jest faktycznie wyzwanie, jeśli skupiamy się na bardziej niebezpiecznych obszarach, których tutaj nie brakuje. Trzeba przyznać, że świat wydaje się nieco pusty, ale ponieważ mamy do czynienia z powierzchnią Marsa to wydaje się uzasadnione, choć czasem znajdziemy ciekawe miejsca, gdzie jesteśmy w stanie uświadczyć różnego rodzaju zasobów, które przecież zbieramy w trakcie samej rozgrywki.

Deliver Us Mars Pełna Wersja

Krótka wyprawa na Marsa.

To też pokazuje, że nie jest to gra na wiele godzin, ponieważ samą produkcję jesteśmy w stanie ukończyć w ciągu jednego wieczora, zwłaszcza jeśli zamierzamy przejść tylko i wyłącznie linię fabularną nie szukając przy tym zbyt dużo przedmiotów. Należy dodać, że sama oprawa w grze Deliver Us Mars Do Pobrania jest przyzwoita i można powiedzieć, że pod tym aspektem gra oparta na silniku Unreal prezentuje się dobrze i nie da się przyczepić w żaden sposób do detali, które pojawiają się na ekranie, ponieważ wyglądają one ładnie i przede wszystkim sama gra jest też bardzo przejrzysta. Oczywiście od czasu do czasu zdarzą nam się jakieś sporadyczne elementy akcji w samej grze, jednak mimo wszystko jest to nadal bardziej gra przygodowa. Należy zauważyć, że mimo wszystko jest to produkcja Indie, która w dużym stopniu bazuje na sukcesie poprzedniej gry, jednocześnie starając się dodać od siebie kilka sprawdzonych elementów, które mogą się mimo wszystko w grze podobać.

Klimatyczna ścieżka dźwiękowa.

Podobnie jest ze ścieżką dźwiękową, która jest akurat dopasowana do tego charakteru produkcji i można powiedzieć, że jest to pasujący element, który rzeczywiście wyróżnia się nieco bardziej na tle całej gry. Można powiedzieć, że w grze Deliver Us Mars Download postarano się również o przygotowanie dobrych filmików przerywnikowych, które w pewien sposób potrafią rozwinąć motyw fabuły, co w dużej mierze jest również jednym z aspektów pokazujących, że ta produkcja ma swój potencjał, zwłaszcza jeśli lubimy typowe gry eksploracyjne, które są głównie nastawione na zwiedzanie nieprzyjaznych terenów. W samej grze nie uświadczymy też walki ani żadnych jumpscareów więc nie ma tu też również potworów, przed którymi moglibyśmy się bronić, co jednocześnie sprawia, że miejscami czujemy lekki niedosyt. To właśnie sprawia, że gra Deliver Us Mars Full Game jest przeznaczona dzisiaj dla wszystkich fanów tego typu gier, którzy po prostu lubią tego typu chodzone klimatyczne gry przygodowe, które mimo wszystko mają do zaoferowania eksploracje na wysokim poziomie i nie da się ukryć, że taka atmosfera niepokoju pomimo faktu, że nie ma tutaj wspomnianej walki, jest odczuwalna i można powiedzieć, że tym właśnie wyróżnia się ta produkcja.

Deliver Us Mars Download Pobierz PC W grze nie ma walki.

Deliver Us Mars - Mirror

Można śmiało powiedzieć, że postarano się bardziej nad warstwą narracyjną, dzięki czemu gra opowiada swoją historię i jednocześnie pokazuje, że dobre gry przygodowe nadal mogą być wciągającym produktem, zwłaszcza jeśli decydujemy się na taki wybór. To też pokazuje, że mniejsze projekty nadal mogą stanowić dobre uzupełnienie dla większych gier z o wiele większym budżetem, przez co te mniejsze produkcje nadal nie odbiegają jakościowo w żaden sposób, co jest dodatkową zachętą do zagrania w tę klimatyczną produkcję. Można powiedzieć, że Deliver Us Mars Pobierz PC to po prostu udana gra, gdzie skupiamy się na eksploracji Marsa i jednocześnie staramy się zagłębiać określoną fabułę, która mimo wszystko potrafi pochłonąć nas na wiele godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *