Deathloop Download PC Pełna Wersja
Nowości Pełna Wersja

Deathloop Download PC Pełna Wersja

Deathloop Download PC Pełna Wersja

Deathloop Download - Mirror

Jesteś gotowy na nową grę akcji z bardzo dobrze prezentującym się światem? Znajdź działające linki Deathloop Download lub przetestuj demonstracyjną wersję gry już teraz!

Deathloop Download PC Pełna Wersja

Arkane Studios to grupa deweloperska, która przygotowała dla nas kilka interesujących produkcji. Przede wszystkim znani są oni dzięki dwóm seriom, a mianowicie Dishonored i Prey. Doświadczenie, jakie zebrali podczas produkcji tych cyklów zaowocowało bardzo dużą wiedzą na temat tego gatunku. Czy gra przypadnie nam do gustu? Deathloop Download wersję z Internetu lub zapoznaj się z dzisiejszą recenzją!

Strzelanki FPS zawsze są na czasie. Choć bardzo często pojawiają się podgatunki, które to nieco kierują rozwojem tej kategorii gier, to koniec końców każdego roku pojawia się chociaż kilka atrakcyjnych produkcji, w których wartka akcja, dynamika czy też po prostu szybko zmieniające się realia i ciągłe walki z wrogiem. To wszystko oferuje nam Deathloop, czyli jedna z ciekawszych produkcji ostatnich lat.

Dzięki możliwości skorzystania z Deathloop Pobierz , jaką oferuje nam Internet, możemy samemu przekonać się co takiego wyróżnia ten tytuł od konkurencji. Warto natomiast zauważyć, że gra z pewnością pozwoli nam spojrzeć na profesjonalnych zabójców w nieco inny sposób, a wieczna walka rywali będzie wyglądać świetnie od początku aż do samego końca.

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

 • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
 • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
 • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
 • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
 • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
 • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

O co jednak chodzi w tej grze?

Blackreef to miejsce, na którym osadzono całą produkcję. Jest to wyspa, na której nie ma żadnych ustalonych rządów i wszędzie panuje chaos. Akcja gry skupia się na dwóch postaciach. Colt i Julianna Blake znaleźli się w centrum wydarzeń. Są co prawda profesjonalnymi zabójcami, lecz za każdym razem gdy umierają, wracają tego samego dnia. W ten sposób utknęli w pętli czasowej, z której w żaden sposób nie mogą się wydostać.

Warto zauważyć, że dwójka bohaterów są arcywrogami. My wcielamy się w rolę Colta, któremu ten cykl nie odpowiada. Z kolei Juliannie bardzo się to podoba z uwagi na to, że nie ma ona zbyt wielu wrogów na wyspie, czego nie może powiedzieć jej adwersarz. Jak możemy się domyślić, zadaniem graczy będzie eliminacja wszystkich osób odpowiedzialnych za podtrzymanie tego cyklu. Przeszkadzać nam w tym będzie Julianna i to od nas zależy jak sobie poradzimy z tym zadaniem! Przetestuj Deathloop Pełna Wersja i przekonaj się czy jesteś w stanie wyrwać się z niekończącego się dnia w Blackreef!

Deathloop Download PC
Deathloop Pobierz

Kalka Dishonored i Prey, czyli co nieco o mechanice i rozgrywce 

Jeśli zastanawialiśmy się jak dokładnie wygląda sterowanie, to warto tutaj przywołać dwie poprzednie serie przygotowane przez studio Arkane Studios, a mianowicie Prey i Dishonored. To właśnie bazując na tej mechanice będziemy kontrolować bohatera w Deathloop. 

Jest to zarówno zaleta jak i wada tego rozwiązania. Z pewnością niektórzy oczekiwali nieco większych zmian i wprowadzenia nowinek, których nie widzieliśmy wcześniej. Rzecz jasna nie jest to kompletna kopia gier wspomnianych powyżej, lecz wiele rozwiązań zostało zapożyczonych. Deathloop Pobierz wersję, a przekonasz się na własnych oczach o czym mowa!

Na szczęście, wykorzystanie sprawdzonych i dobrze lubianych mechanik ma też dobrą stronę. podobnie jak poprzednio, twórcy pozwolili graczom na rozwiązywanie kwestii problematycznych w dowolny sposób. Oznacza to, że nie musimy podążać konkretną drogą, bo sposobów na daną sytuację jest wiele i to od nas zależy którą ścieżkę podejmiemy.

Warto oczywiście też powiedzieć o nowinkach, które twórcy stworzyli na potrzeby właśnie tej gry. Jak wszyscy wiemy, śmierć w grach zazwyczaj oznacza koniec gry lub wymóg cofnięcia się do ostatniego punktu kontrolnego. W tym przypadku, każdy zgon działa odwrotnie i pozwala nam na wzmocnienie naszego bohatera. Im więcej razy umrzemy, tym bardziej zwiększymy potencjał bojowy. 

Nasza postać może więc zdobywać wiedzę na temat zachowań danych postaci i uczyć się też relacji pomiędzy głównymi przeciwnikami. W ten sposób jest o wiele lepiej przygotowana do misji. Jeśli chodzi o same zadania, to mamy tutaj stały podział na te główne i poboczne. 

Co ciekawe, nikt nie zmusza nas do wykonywania poszczególnych zadań w konkretnej kolejności. Możemy robić co tylko nam się żywnie podoba. Jedynym ograniczeniem jest dzień. Gdy nadejdzie koniec, nawet bez naszej śmierci, cykl zresetuje świat do dnia poprzedniego. Deathloop Download PC pozwoli sprawdzić jak to producenci rozwiązali i czy gra rzeczywiście będzie tak ciekawa jak ją przedstawiają najnowsze artykuły. 

Deathloop Torrent
Deathloop Za Darmo

A co możemy powiedzieć o trybach gry?

Każdy z nas chciałby sprawdzić się w różnych trybach, dzięki czemu moglibyśmy przetestować się nie tylko ze sztuczną inteligencją, ale też w walce przeciwko prawdziwym graczom. To właśnie dlatego twórcy postanowili przygotować dla nas opcjonalny tryb sieciowy.

Jak wszyscy wiemy, Julianna Blake to postać kierowana przez sztuczną inteligencję. Przeszkadza ona nam co jakiś czas i stara się uniemożliwić pokonanie ósemki adwersarzy, którzy odpowiedzialni są za pętlę, w której utknęliśmy. Warto jednak dodać, że zamiast sztucznej inteligencji, możemy oddać Juliannę w ręce innych graczy. Wtedy prawdziwi przeciwnicy będą nas atakować całkowicie znienacka, w dowolnie wybranym momencie. 

Jest to styl bardzo podobny do tego, co widzieliśmy w takich seriach jak, na przykład, Dark Souls. Co ciekawe, w Deathloop główni bohaterowie mają swoje unikatowe zdolności. Choć zarówno Colt i Juliana mogą korzystać z możliwości powrotu do życia po śmierci, to twórcy oddali do naszej dyspozycji szereg dodatkowych umiejętności. Dla przykładu, Julianna może wcielić się w jakiegokolwiek NPC, który występuje w grze. To jeszcze bardziej utrudni naszą rozgrywkę i zmusi graczy do ciągłej uwagi.

Warto też wspomnieć o tym, że każda postać znajdująca się w Blackreef będzie stać po stronie Julianny. Z tego powodu będziemy musieli uważać na każdego i nie dać się zabić przez tak naprawdę zwykłego mieszkańca. Jeśli gra brzmi dla ciebie ciekawie, to warto skorzystać z Deathloop Download , czyli instalatora oferującego bezproblemowy dostęp do wszystkich opcji i funkcji.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, to niewiele się zmieniło Deathloop Download PC

Deathloop Download - Mirror

Każdy z nas pragnie testować wszystkie gry, które pojawiają się na rynku. To właśnie dlatego tak wielu zainteresowanych jest tym, aby Pobierz Deathloop Na PC wersję. Aby jednak tego dokonać, trzeba upewnić się, że nasz komputer poradzi sobie z wymaganiami sprzętowymi. Te niestety z roku na rok są coraz większe, a przyczyna takiego stanu rzeczy jest znana – coraz to lepsza oprawa wizualna i realistyczniejszy dźwięk w grach.

Ponadto warto też pamiętać o tym, że rozwija się ścieżka dźwiękowa, a dialogi są na o wiele bardziej zaawansowanym poziomie. A to wszystko po to, aby dostarczyć widzom doświadczenia, jakiego nie uświadczą w żadnej innej grze. Pod tym względem Deathloop nie wypada źle, aczkolwiek mogłoby być lepiej.

Warto zauważyć, że gra oferuje nam bardzo dobrą grafikę, która wygenerowana została dzięki wykorzystaniu silnika graficznego z poprzednich cyklów tego producenta, a mianowicie Dishonored czy Prey. Jest to dobra wiadomość, bo obie serie cieszyły się świetnym wykonaniem wizualny, 

Warto oczywiście sprawdzić przed pobraniem gry jakie będą wymagania minimalne i rekomendowane, bo tylko w ten sposób upewnimy się, że gra będzie działać. Dlatego zachęcamy sprawdzić czy nasza konfiguracja poradzi sobie z recenzowanym dziś tytułem.

Minimalne wymagania dla Deathloop PC

 • Procesor Intel Core i5-8400 6-Core 2.8GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580 8GB
 • 12 GB pamięci RAM 
 • System operacyjny Windows 10 64-bitowy
 • Kompatybilność z DirectX 12
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania dla gry:

 • Procesor Intel Core i7-9700K 8-Core 3.6GHz lub AMD Ryzen 7 2700X
 • Karta graficzna NVidia GeForce RTX 2060 6GB lub AMD Radeon RX 5700 8GB
 • 16 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Windows 10 64-bitowy
 • Kompatybilność z DirectX 12 
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *