Death Stranding Download PC
Akcji Pełna Wersja

Death Stranding Download PC – Pełna Wersja

Death Stranding Download PC :

mirror-DOWNLOAD
Death Stranding Download PC - Pełna Wersja

Instalator Death Stranding Download PC już dostępny! W dzisiejszym artykule chcemy wam przedstawić jeden z najlepszych sposobów, aby zagrać w najnowszą grę od legendarnego twórcy gier, to jest Hideo Kojimy. Nasze urządzenie jest bardzo prostym instalatorem, który w przeciągu kilku chwil ściągnie i zainstaluje na twoim komputerze wszystkie pliki potrzebne, aby uruchomić grę na PC. Jest to pełna paczka, w której zawarte zostały wszystkie dodatkowe pliki i instalki oraz łatki do gry. Death Stranding Download to również zbiór aktualizacji oraz dodatkowej treści do gry oraz oczywiście polskiej wersji kinowej gry. Zagraj już teraz i przekonaj się samemu co cię czeka!

Death Stranding Download Fabuła gry i co nieco o producencie

Death Standing to gra, która swoją premierę miała w listopadzie 2019 roku. Za jej stworzenie odpowiada firma Kojima Productions. Jest to świeżo co otwarte studio, które powstało po odejściu twórcy wielu gier i znanych na całym świecie serii, to jest Hideo Kojimy. To ta sama osoba, która odpowiedzialna jest za serię Metal Gear.

Jeżeli chodzi o samą grę, to wcielamy się w niej postać Sama Portera. Jest to członek organizacji Bridges, której głównym zadaniem jest transport różnych towarów pomiędzy miastami. Co ciekawe, gra przenosi nas do niedalekiej przyszłości, w której to byliśmy świadkami narodzenia się potężnej, nadprzyrodzonej siły. Ta siła wprowadziła do naszego świata anomalie, które na przykład odpowiedzialne są za przemieszczenie czasowe najczęściej prowadzące do nagłego przyspieszenia procesu starzenia się. Dotyczy to nie tylko ludzi i zwierząt, ale również roślin i budynków, jakie spotkamy na naszej drodze.

Death Stranding Download PC
Death Stranding Download PC

Mechanika gry

Gra skupia się w głównej mierze na eksploracji. Całą rozgrywkę możemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. Należy zauważyć, że na samym początku będziemy mogli przemieszczać się po terenie jedynie przy użyciu własnych nóg. Później natomiast przyjdzie nam używać pojazdów oraz specjalnego sprzętu, dzięki czemu pokonamy niedostępne na pierwszy rzut oka miejsca.

W grze przyjdzie nam oczywiście zmierzyć się z przeciwnikami – zarówno ludzkimi jak i nadnaturalnymi. Razem ze zjawiskami określanymi jako Death Stranding pojawiły się również istoty – Wynurzeni. Są to potworne kreatury, których nie będziemy mogli ujrzeć gołym okiem. Do tego potrzebować będziemy specjalistycznego sprzętu.

Dlatego pomimo tego, że w grze bardzo często możemy uciec się do skradania i próby przechytrzenia przeciwnika, czasami jednak przyjdzie nam się zmierzyć. Co ciekawe, podczas walk możemy stracić część naszego wyposażenia, a więc należy zmyślne korzystać ze wszystkiego, co będziemy mieć pod ręką. Skorzystaj już teraz z Death Stranding Download i zagraj w tę produkcję na swoim komputerze!

Death Stranding Download

Death Stranding Download PC Tryby gry :

mirror-DOWNLOAD

W głównej mierze gra polega na jednoosobowej eksploracji i poznawaniu świata, co w połączeniu z ciekawą i bardzo dobrze przygotowaną fabułą daje nam wiele godzin świetnej zabawy. Z tego właśnie powodu bardzo szybko udało się przygotować grę i udostępnić instalator Death Stranding Download .

Należy jednak zauważyć, że w produkcji dostępne są pewne funkcje sieciowe. Odgrywają one dosyć ważną rolę, gdyż gracze mogą dzielić się i udostępniać najróżniejsze konstrukcje oraz zapasy, jakie pozostawili na świecie. W ten sposób ułatwimy sobie i pomożemy innym w przeżyciu oraz w przemieszczeniu się z jednego punktu do drugiego.

Death Stranding Pobierz PC Kwestie techniczne :

Instalator Death Stranding Download w żaden sposób nie wpływa na zawyżenie wymagań gry. Warto jednak zauważyć, że gra sama w sobie ma dosyć wysokie wymagania. Jest to przede wszystkim spowodowane wykorzystaniem silnika Decima. Engine ten stworzony został przez programistów ze studia Guerrilla Games. Wcześniej mogliśmy obserwować działanie tego silnika w grze Horizon Zero Dawn. Co ciekawe, twórcy zdecydowali się oddać w możliwe jak najrealniejszy sposób rozgrywkę. W tym celu wykorzystano technologię motion capture oraz technikę fotometrii.

Minimalne wymagania dla Death Stranding Download PC:

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bit
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 56 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Win 7 64 bit
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Death Stranding Download PC
 • Death Stranding Download
 • Death Stranding Pobierz PC
 • Death Stranding Torrent
 • Death Stranding Pełna Wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *