Nowości

Dead Space Remake Download PC Pełna Wersja

Dead Space Remake Download PC

Dead Space Remake - Mirror
Dead Space Remake Download PC Pełna Wersja

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

  • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
  • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
  • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
  • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
  • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
  • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

Można powiedzieć, że Dead Space Remake Download to przede wszystkim nic innego jak odświeżona wersja podstawowej gry, która mimo wszystko była klaustrofobicznym i w pełni przerażającym horrorem dziejącym się w przestrzeni kosmicznej. Trzeba przyznać sam pomysł gry i jej koncepcja sprawiły, że produkcja mocno zyskała w oczach graczy i nic dziwnego, że odświeżenie gry wypada tutaj jeszcze lepiej. Ponownie wcielamy się w inżyniera Isaaca Clarke, który musi sprawdzić co wydarzyło się na pokładzie statku wydobywczego Ishimura.

Issac w końcu przemówił.

Należy dodać, że dużą zmianą w stosunku do oryginału jest to, że postać w końcu stała się pełnoprawnym bohaterem, który co chwila odzywa się i prowadzi normalne dialogi z postaciami. Jest to duża zmiana, ponieważ jak dobrze wiemy, oryginalna wersja gry nie zawierała żadnych dialogów i postać była niema niczym Gordon Freeman z Half-Live. Można więc powiedzieć, że teraz poprzez dogranie tych dodatkowych dialogów gra nabiera jeszcze większego sensu oraz, co więcej, jesteśmy w stanie lepiej zorientować się w historii, co niewątpliwie należy potraktować jako ważną zaletę, która w dużym stopniu wyróżnia całą produkcję. Widać tutaj wyraźnie, że poprawiono również grafikę zwłaszcza modele przeciwników, jak i cieniowanie czy też inne ważne detale, które o wiele bardziej wyróżniają się, przez to stacja wydaje się bardziej żywa.

Przeciwnicy wyglądają bardziej złowieszczo.

Dead Space Remake Pobierz
Dead Space Remake Za Darmo

Należy dodać, że w grze Dead Space Remake Download PC pokuszono się nawet o przebudowanie modeli przeciwników zupełnie od nowa, przez co odcinanie kończyn jest jeszcze bardziej brutalne niż w oryginale, ale jest to jedyny sposób na to, aby załatwić przeciwnika raz na dobre. Należy również zwrócić uwagę na drobne zmiany w stosunku do oryginału, gdzie dodano parę dodatkowych scen, które mają swój mroczny i niepokojący charakter, który dodatkowo poprawia dynamikę gry, co w dużym stopniu wpływa na jeszcze bardziej niepokojący klimat, który zdecydowanie kojarzony jest z dobrymi filmami typu Coś i nie da się ukryć, że widać wyraźnie, że gra Dead Space mocno bazowała na podobnym pomyśle.

Zmieniająca się trudność.

W tym wypadku pozostawiono tytułowy kombinezon bohatera, który nadal posiada widoczny pasek życia, dzięki czemu wiemy, ile jeszcze czasu nam pozostało, zanim przeciwnicy nas zabiją. Oczywiście, jeśli chodzi o sam poziom trudności, to jest on wyważony i nie da się ukryć, że miejscami gra stanowi prawdziwe wyzwanie, ale są też spokojniejsze momenty, gdzie jesteśmy w stanie złapać chwile oddechu, choć nie ma ich wcale tak dużo. To też pokazuje, że mimo wszystko zmiana graficzna nie sprawiła, że horror mniej straszy wręcz przeciwnie, efekt został zachowany i nawet spotęgowany co tym bardziej jest dodatkową zachętą, aby już dzisiaj wybrać się ponownie na statek i przejść całą grę Jeszcze raz.

Usprawnione starcia z większymi przeciwnikami.

To, co najbardziej rzuca się w oczy to fakt, że w grze Dead Space Remake Pobierz zmieniono też starcia z niektórymi bossami, a dokładniej bardziej je przebudowano w taki sposób, aby stały się bardziej angażujące. Jest to szczególnie zauważalne w przypadku środkowej części gry, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z pierwszym bossem i walka ta toczy się nieco inaczej niż w poprzedniej wersji gry i dosłownie taki sam zabieg zastosowano w przypadku finalnego bossa, który stał się nieco bardziej wymagający. Trzeba przyznać, że te drobne zmiany, mają tutaj znaczenie i nic dziwnego, że pod wieloma względami gra nadal zachowuje swój charakter. Trzeba zauważyć również, że w grze Dead Space Remake PC nie występują już żadne czasy ładowania poziomu, jak miało to miejsce w oryginale, lecz cała stacja jest tak naprawdę dostępna od razu do zwiedzania i można to uznać za właściwe podejście. To sprawia, że grę jesteśmy w stanie przejść szybciej niż oryginalną część, ale głównie dlatego, że pozbyto się irytujących błędów, które w dużej mierze wpływały na całą rozgrywkę.

Klimatyczna i miodna rozgrywka.

To też pokazuje, że nawet taka drobna zmiana jest zauważalna dla oka, podobnie jak przebudowane zostały niektóre lokacje, dzięki czemu gra miejscami jest jeszcze bardziej klimatyczna niż jej podstawowa wersja. Przeciwnicy niezależnie od wszystkiego nadal potrafią nas nieźle wystraszyć oraz wyskoczyć z najmniej spodziewanych miejsc co sprawia, że ta otoczka horroru jest jej najlepszą rekomendacją. Po prostu Dead Space Remake Torrent dostępny do ściągnięcia nie zawodzi i niezależnie od sytuacji nadal eksplorowanie całej stacji w poszukiwaniu kredytów czy też innych ważnych rzeczy jest tak samo emocjonujące, jak wiele lat temu. Poprawiona jakość lokacji dodaje im jeszcze większego mroku, co sprawia, że walające się ciała odciętymi głowami lub też inny makabryczne rzeczy są tutaj idealnym wyznacznikiem horroru, który w tym wypadku faktycznie działa. To też pokazuje, że walka z większymi bossami w końcu wzbudza jakieś emocje i nadal posiadają oni słabe punkty, które jesteśmy w stanie wykorzystać podczas ogólnej walki. Widać też jak na dłoni jak poprawiono sam element walki, który wydaje się jeszcze bardziej dopracowany, niż miało to miejsce w samym oryginale.

Dead Space Remake Download PC Ważne dodatki do historii wpływają na immersję.

Historia toczy się swoim własnym torem, a dialogi sprawiają, że całość jest o wiele bardziej spójna i uzupełniona o wiele ważnych informacji, które wcześniej nie występowały, przez co sam kontekst gry jest utrzymany na stałym wysokim poziomie. Można śmiało powiedzieć, że w ten sposób gra staje się bardziej czytelna, a co najważniejsze majaki głównego bohatera także stały się nieco bardziej wyraziste, co jeszcze bardziej napędza klimat oraz poszczególne sekwencje gry, które widzimy na ekranie. Na pewno poprawiono również działanie myszki i klawiatury co sprawia, że sterowanie postacią ministra z o wiele bardziej przyjemne niż miało to miejsce wcześniej. Oprócz tego nie zrezygnowano z drobnych ułatwień zwłaszcza wskaźnika, który oświetla nam drogę, pokazując jednocześnie, gdzie mamy się udać, co wydaje się dobrym rozwiązaniem, z którego warto korzystać, gdy z jakiegoś powodu się zgubimy.

Dead Space Remake Download PC
Dead Space Remake Do Pobrania

Dead Space Remake Download PC Struktura gry nie zawodzi.

Dead Space Remake - Mirror

To też pokazuje, że Dead Space Remake Download nie stracił nic, co czyniło go oryginalnym nadal mamy przecież sekwencje, w których nie ma grawitacji i postać porusza się w zupełnie inny sposób, co wymusza również zmianę samej rozgrywki i można powiedzieć, że takie miejsca mocno wpływają na urozmaicenie gry podobnie jak niektóre działania czy sceny, które zostały dodane, ale w żaden sposób nie zmienia to pierwotnego charakteru gry, który nadal zachował swoją spójną opowieść, która do dzisiaj potrafi wywołać ciarki na plecach. To właśnie sprawia, że pod wieloma względami to nadal ten straszny horror z rozbudowanym bestiariuszem oraz z ograniczoną ilością amunicji czy też innych rzeczy, które utrudniają nam ostatecznie przeżycie. Z pewnością można dzisiaj śmiało powiedzieć, że sama stacja wygląda nieco lepiej, co jeszcze bardziej zachęca do tego, aby wypróbować tej dobrej i rozbudowanej produkcji, która mimo wszystko może być uznana za jeden z lepszych horrorów, jakie dzieją się w przestrzeni kosmicznej. Nie da się ukryć, że nadal mamy tutaj do czynienia z odświeżonym klasykiem, który większość graczy już zna, a dużo tych zmian w stosunku do oryginału nie ma, dlatego też, jeśli już raz przeszliśmy tę historię, ciężko będzie nas czymś bardziej zaskoczyć.

Momenty, których nie zapomnimy.

Owszem są takie momenty, ale występują one sporadycznie, dlatego też, jeśli już raz graliśmy w tę produkcję to z pewnością jej odświeżona wersja będzie jedynie bardziej podkreśleniem nowoczesnego stylu gry, który mimo lat nadal posiada wiele ciekawych mechanik, które do dzisiaj pozostają jednymi z lepszych. Nic więc dziwnego, że jest to produkcja obowiązkowa i każdy powinien zagrać w odświeżoną wersję, aby przekonać się, jak dużo zmian zaszło w faktycznym modelu rozgrywki. To po prostu jedna z lepszych gier tego typu co jest po prostu rekomendacją do tego, aby wybrać się na statek Ishimura i przeżyć tę historię jeszcze raz od nowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *