Nowości Pełna Wersja RPG

Dead Island 2 Download PC Pełna Wersja

Dead Island 2 Download PC Pełna Wersja

Dead Island 2 Download PC Pełna Wersja

Dead Island 2 - Mirror

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

  • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
  • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
  • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
  • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
  • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
  • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

Na pewno Dead Island można było uznać za grę na swój sposób przełomową. Można śmiało powiedzieć, że niezależnie od tego, co uważamy, gra wyznaczała pewien kierunek, który tak naprawdę w pewnym momencie sprawił, że zaczęto myśleć o kontynuacji. Oczywiście jeszcze wcześniej powstał oficjalny dodatek do pierwszej części i trzeba przyznać, że był również udany pomimo faktu, że nadal utrzymywał poważny klimat, który tak naprawdę nie zmieniał się w trakcie gry. Warto zauważyć, że kontynuacja również miała wyglądać w podobny sposób jednak duże zawirowania, jakie były przy samej produkcji Dead Island 2 sprawiły, że za grę jest odpowiedzialny inny wydawca. To też dało nadzieję, że gra będzie dorównywała kultowej jedynce i trzeba przyznać, że przewidywania sprawdziły się, choć mimo wszystko gra Dead Island 2 Download to zupełnie inna produkcja, gdzie ton samej gry przewiduje pewne elementy humorystyczne, które są nowością dla tej serii.

Dead Island 2 Download
Dead Island 2 Pobierz

Komediowy styl dialogów.

Można jednak zauważyć już na samym początku, że tak naprawdę komediowy charakter gry pojawia się tylko i wyłącznie w samych dialogach, a nie w fabularnym aspekcie samej gry co jednocześnie sprawia, że gra nie traci na swojej powadze, przez co nawet wspomniane elementy są jedynie dodatkiem, który uzupełnia całość, co naprawdę prezentuje się w odpowiedni sposób. Przede wszystkim warto podkreślić, że sama struktura gry oparta jest o otwarte świat, który daje nam pełnię swobody, dzięki czemu możemy go eksplorować na wiele różnych sposobów, co daje nam możliwość wykonywania dodatkowych pobocznych misji, które stanowią ciekawe uzupełnienie dla samej gry. Nie są to powtarzalne zadania, dlatego też warto skupić się na ich ukończeniu, zwłaszcza że pozwoli to nam rozwijać określone statystyki postaci, którą wybierzemy, co z pewnością daje nam pewną przewagę nad samymi przeciwnikami.

Walka urozmaicona na wiele sposobów.

W tym wypadku Dead Island 2 Pobierz to przede wszystkim gra, którą obserwujemy bezpośrednio z perspektywy pierwszej osoby, a wątek fabularny jest głównie oparty na konkretnej rozwałce, gdzie niszczymy różnego rodzaju zombie oraz innych zmodyfikowanych ludzi, którzy stają nam na drodze. Nie da się ukryć, że jeśli dobrze spojrzymy na całą grę, to z pewnością zauważymy, jak bardzo rozbudowany jest system walki, co pozwala nam na stosowanie wielu różnych kombinacji nie tylko przy użyciu broni palnej, ale także przy użyciu broni białej co daje nam szereg możliwości, które, z których jesteśmy w stanie skorzystać. To też na swój sposób urozmaica samą grę, a nie da się ukryć, że przecież bronie tworzymy samodzielnie ze znalezionych części, dlatego też zbieranie różnego rodzaju złomu czy też innych elementów może okazać się bardzo przydatne. Pełna swoboda w wybieraniu misji to z pewnością jedna z ważniejszych zalet, która pokazuje, że dzisiaj można tworzyć gry o typowo otwartej strukturze, gdzie to gracz decyduje, co chce robić.

Brutalna immersja i ciekawe misje poboczne.

To też daje nam pewną immersję, z którą jesteśmy w stanie się utożsamić, zwłaszcza jeśli w odpowiedni sposób staramy się dobierać ciekawe misje, które mogą dać nam istotny progres. Oczywiście w tym wypadku co jakiś czas udaje nam się popchnąć fabułę do przodu, dzięki czemu ścieżka fabularna działa, choć mimo wszystko jest to tylko i wyłącznie pretekst do rzezi, która występuje na ekranie. Warto zauważyć, że jeśli lubimy klimaty zombie, to z pewnością będziemy czuć się w tej grze jak w raju, zwłaszcza że twórcy pokusili się o stworzenie różnorakich zombie, które mocno się od siebie różnią. Przede wszystkim wspomniane różnice występują także w przypadku modeli postaci, co daje dużą różnorodność, zwłaszcza jeśli popatrzymy na poszczególnych wrogów, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć podczas samej rozgrywki. Oczywiście w dużej mierze to ludzie, którzy nie do końca zamienili się w zombie, są większym zagrożeniem, ponieważ posiadają nadludzką szybkość, przez to mogą o wiele skuteczniej pozbawić nas życia.

Inny czynnik mutujący stanowi urozmaicenie.

Można powiedzieć, że każda osoba charakteryzuje się zupełnie inną mutacją, dzięki czemu tacy przeciwnicy pełnią funkcję bossów, których ciężko jest pokonać. Przede wszystkim nie wystarczy tylko zwykłe i bezmyślne strzelanie. W tym wypadku musimy znaleźć sposób jak pokonać danego przeciwnika co z pewnością zajmie nam chwilę czasu. Pamiętajmy, że każdy z wrogów występujący w grze Dead Island 2 Pobierz PC posiada swój własny słaby punkt i jeśli go znajdziemy, to jesteśmy w stanie zyskać przewagę nad naszymi przeciwnikami. Wykorzystywanie słabości naszych oponentów to podstawowe działanie, dzięki któremu zyskujemy lepszą pozycję bojową. Można powiedzieć, że istotnie przekłada się to na całą mechanikę, dlatego też pod względem rozgrywki Dead Island 2 Download PC zachowuje ważne cechy oryginału, urozmaicając jednocześnie samą walkę o wiele dodatkowych elementów, które nie występowały w części pierwszej. Można powiedzieć, że sama gra zyskała o wiele większą głębię, dlatego też mając do dyspozycji możliwość wcielenia się w określoną osobę, również zyskujemy czynnik, który sprawił, że zyskaliśmy nadludzkie umiejętności, zamiast zamienić się w bezmózgie zombie.

Dead Island 2 Torrent
Dead Island 2 Pełna Wersja

Właściwe umiejętności przypisane do postaci.

To właśnie sprawia, że wybór odpowiedniej postaci pomoże nam w odpowiedni sposób wykorzystać daną umiejętność, co również pozwoli nam rozwijać inne dodatkowe ataki specjalne, które uzyskamy za pomocą drzewka rozwoju. Na pewno warto przyjrzeć się innym bohaterom, ponieważ mamy tutaj do czynienia z różnymi specjalizacjami i klasami co jednocześnie mocno zmienia charakter rozgrywki zależności od tego, jakiego bohatera wybierzemy. Po prostu widać jak twórcy mocno postarali się o zróżnicowanie pewnych elementów, co też sprawia, że jeśli z jakiegoś powodu eksplorujemy całą mapę, to jesteśmy w stanie znaleźć wiele ważnych przedmiotów, które mogą być bardzo przydatne podczas tworzenia broni i nie tylko. Crafting wydaje się bardzo prostym elementem, jednak mimo wszystko jest on na tyle urozmaicony, że pozwala nam to tworzyć naprawdę ciekawe bronie. Jakby nie patrzeć w grze Dead Island 2 Torrent występują różne żywioły i nie da się ukryć, że odpowiednie połączenie żywiołu z konkretną bronią daje nam o wiele bardziej niszczycielski oręż, w którym jesteśmy w stanie walczyć przez dłuższy czas, zanim broń ulegnie uszkodzeniu.

Dead Island 2 Download PC Pełna Wersja Zużycie broni wymaga ciągłych zmian.

Dead Island 2 - Mirror

Warto spojrzeć, że mimo wszystko twórcy gry Dead Island 2 Pełna Wersja pokusili się o stworzenie systemu wytrzymałości broni, przez co nie możemy używać jednej i tej samej broni do końca gry co sprawia, że musimy korzystać z różnorodnego arsenału, jaki tylko znajdziemy w trakcie rozgrywki. Na pewno możliwość zobaczenia realnych obiektów, które występują w normalnym świecie, wydaje się ciekawostką, jednak są one tak świetnie zaimplementowane do gry, że istotnie stanowi to właściwe odświeżenie wszystkich lokacji, co jednocześnie sprawia, że immersja w grze jest o wiele wyższa dzięki takim prostym dodatkom. Należy podkreślić, że mimo wszystko jako kontynuacja gra Dead Island 2 broni się w jako samodzielna produkcja, co z pewnością jest w stanie zadowolić dzisiaj wielu fanów, którzy oczekiwali brutalnej i wymagającej rozgrywki. Trzeba przyznać, że jeśli chodzi o samych przeciwników, to potrafią oni atakować w grupach i zaskoczyć gracza w najmniej spodziewanej chwili, zwłaszcza jeśli na horyzoncie pojawi się silniejszy przeciwnik, wówczas walka staje się naprawdę wymagająca i często musimy wykorzystywać różnego rodzaju ataki specjalne, aby faktycznie radzić sobie w walce.

Tak brutalnie jeszcze nie było.

Na pewno warto w odpowiedni sposób podejść do samej rozgrywki i jednocześnie zwrócić uwagę na fakt, że zwiedzamy różnego rodzaju domy restauracje czy też inne lokacje, w których mogą pojawić się zombie, co z pewnością podnosi poziom adrenaliny. Walki są przede wszystkim wciągające, a system modeli wrogów jest wyposażony w określony system zniszczeń ciała, co sprawia, że jesteśmy w stanie defragmentować wrogów na kawałki, co jednocześnie zwiększa ilość krwi i brutalności co sprawia, że sama produkcja jest o wiele bardziej krwawa niż część pierwsza. Można powiedzieć, że są to dodatkowe elementy, które w dużej mierze podkreślają charakter gry, zwłaszcza że tym razem odwiedzimy Kalifornię oraz inne okoliczne miejsca co z pewnością sprawia, że nie jest to już klimat wyspy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *