Days Gone Download
Nowości RPG

Days Gone Download Pełna Wersja Gry

Days Gone Download Pełna Wersja Gry

Days Gone Download - Mirror

Days Gone Download jest tutaj – wypróbuj tę wspaniałą grę o zombie na swoim komputerze!

Wydane w 2019 roku na PlayStation poprzedniej generacji, Days Gone stało się jedną z najczęściej granych gier opartych na zombie na konsolach. Studio odpowiedzialne za produkcję połączyło elementy przygodowe z akcją w tak wyjątkowy sposób, że większości graczy na całym świecie zapewniło wspaniałe wrażenia i teraz jest już dostępne na Twoim pececie!

Days Gone Download

Days Gone Download to zupełnie nowe urządzenie instalacyjne przygotowane z myślą o fanach, którzy chcą zagrać w tę grę, ale przed jej ograniczonym dostępem nie mogli. Oferowane przez nas urządzenie ma wszystko, czego potrzebujesz, aby skopiować wszystkie pliki, a następnie poprawnie zainstalować grę. Jest to pakiet all-in z crackiem, kluczem seryjnym, ze wszystkimi niezbędnymi dodatkami w postaci plików .dll i tym, co wszystkie inne łatki, które pojawiły się wcześniej.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś zobaczyć apokaliptyczny świat z szybkimi i dynamicznymi zombie, ta globalna produkcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pozwala graczom poczuć prawdziwy amerykański teren zniszczony przez przerażającego wirusa. Z powodu tej pandemii jesteśmy jedną z nielicznych osób, które wciąż żyją i tylko od nas zależy, czy zwyciężymy, czy nie. Najlepszym sposobem, aby to zobaczyć, jest samemu, więc skorzystaj z Days Gone Pobierz .

W Days Gone wcielamy się w byłego członka gangu motocyklowego i ocalałego z epidemii zombie

Akcja Days Gone pozwala nam być świadkami świata dwa lata po globalnej pandemii wirusa, który zamienił miliony ludzi w krwiożercze stworzenia, które bezmyślnie próbują zjeść wszystko, co wciąż żyje. Jak już wspomnieliśmy, głównym bohaterem tej gry jest były członek gangu motocyklowego. W swoim nowym życiu został łowcą nagród.
Diakon St. John, bo tak ma na imię, próbuje poradzić sobie z utratą miłości swojego życia. Wbrew pozorowi wciąż zmaga się z całkowitą porażką swojego świata. Podobnie jak w wielu innych grach, głównym tematem gry jest przetrwanie za wszelką cenę. W rezultacie nie będziemy szukać lekarstw. Nie uratujemy świata. Po prostu spróbujemy pozostać przy życiu. Brzmi interesująco? Oto Days Gone Pełna Wersja na PC, więc wypróbuj go już teraz i od razu wciel się w Deacona St. Johna!

Days Gone Pobierz
Days Gone Download PC

Mamy tutaj do czynienia z klasyczną grą akcji, przepełnioną elementami przygodowymi

Przygody Deacona obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Głównym celem gry jest eksploracja mapy typu sandbox i wykonanie szeregu zadań. Jest tu główna fabuła, a także wiele różnych zadań pobocznych, które pozwalają nam zdobyć dodatkowe gadżety i przydatne wyposażenie.
Spośród wszystkich możliwych zadań będziemy musieli oczyścić obozy bandytów lub walczyć z wrogami. Mamy tu na myśli zwykłych ludzi, a także osoby zarażone wirusem. Co ciekawe, ta ostatnia grupa wrogów porusza się w dużych grupach. Oznacza to, że jednocześnie możemy napotkać setki stworzeń. Na uwagę zasługuje fakt, że ich zachowanie jest uzależnione od pory dnia. Ponieważ istnieje cykl dnia i nocy, stają się mniej świadomi świata w nocy. Dzięki temu możemy zastosować różne strategie, jeśli chodzi o ich eliminację.


A co z mechaniką? Cóż, ta konkretna część gry jest równie zdumiewająca i interesująca. Możesz to zobaczyć samodzielnie, korzystając z Days Gone Download PC lub po prostu czytając resztę artykułu. Autorzy pozwolili nam w pewnym stopniu na interakcję z otoczeniem. Dzięki temu możemy ciąć liny, które trzymają kłody drewna. Możemy też popychać wrogów na przedmioty, a nawet popychać ich z wysokości.

Poza tym istnieje wiele różnych broni, których możemy użyć do walki z przeciwnikami. Do dyspozycji mamy rozbudowany arsenał, w skład którego wchodzą takie elementy jak karabiny maszynowe, strzelby, standardowe pistolety czy karabiny snajperskie. Co ciekawe, autorzy obdarzyli głównego bohatera kilkoma specjalnymi zdolnościami, jak np. Klasyczny bullet time. Daje nam dodatkowy czas na reakcję podczas walki. Co więcej, możemy skorzystać z wizji przetrwania, aby zobaczyć ważniejsze przedmioty i wrogów. Dzięki temu znacznie wyraźniej widzimy otoczenie. W miarę postępów możemy też rozwijać statystyki takie jak np. Witalność czy wytrzymałość. To wszystko jest teraz dla Ciebie, po prostu użyj Days Gone PC !

Days Gone za darmo

A co z innymi trybami gry w Days Gone Download ?

Days Gone Download - Mirror

Jedną z nielicznych wad Days Gone jest brak innych trybów gry niż tryb dla pojedynczego gracza. Nie ma możliwości uruchomienia produkcji i zabawy z innymi. Nie możemy nawet uruchomić trybu kooperacji. Dostępny jest tylko tryb dla pojedynczego gracza.


Jednak dzięki temu przygotowanie Days Gone Download było znacznie łatwiejsze. Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że zawsze możemy wypróbować różne style gry, a co za tym idzie, zobaczyć różne skutki naszych decyzji. Chociaż nie możemy grać z innymi, nadal można wypróbować inny tryb gry, znany jako tryb przetrwania. To trudniejsza wersja kampanii . W tej opcji nie możemy szybko podróżować z jednego punktu do drugiego. Co więcej, interfejs jest znacznie mniej zaawansowany i większości informacji nie widać. Pamiętajmy też o tym, że jest wiele różnych wyzwań, które możemy podjąć iw efekcie wziąć udział w ciekawych wyścigach. Wszystkie te rzeczy są już dostępne tutaj, dzięki Days Gone !


Jak widać, istnieje wiele zalet grania w Days Gone. Ta konkretna opcja jest z pewnością jedną z najbardziej rozrywkowych. Nie bez powodu tytuł zdobył wiele nagród po premierze. Jeśli chcesz sprawdzić, czy są poprawne, użyj Days Gone Download Na PC .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *