Nowości Pełna Wersja

Pobierz Dark Souls Remastered Download PC Pełna Wersja – Recenzja

Pobierz Dark Souls Remastered Download PC Pełna Wersja - Recenzja

Pobierz Dark Souls Remastered Download PC Pełna Wersja – Recenzja wracamy do starych korzeni :

mirror-DOWNLOAD

Witaj na naszej stronie, gdzie w dzisiejszym artykule zapoznamy Cię z Dark Souls Remastered Download PC . Aplikacja ta pozwoli na zainstalowanie pełnej wersji gry Dark Souls Remastered na Twoim komputerze. Warto dodać, że nasz instalator został zaprojektowany przez naszych programistów z największą dbałością o szczegóły. Instalator Dark Souls Remastered Download działa kompatybilnie z każdym systemem operacyjnym. Proces instalacji sprowadza się do uruchomienia pobranego instalatora i postepowaniu zgodnie z wytycznymi widocznymi na ekranie. Zarówno instalator jak i gra dostępne są w wielu wersjach językowych. Dostępna jest przede wszystkim język polski i angielski. Długość instalacji uzależniona jest w pełni od posiadanego przez nas sprzętu komputerowego. W artykule znajdziesz także informacje dotyczące fabuły, mechaniki gry oraz kwestii technicznych. Instalator nie wymaga dodatkowego oprogramowania wspomagającego. Podczas instalacji nie wyświetlają się reklamy oraz nie instalują automatycznie uporczywe wirusy czy programy.

Producent i fabuła

Gra Dark Souls Remastered w wersji na PC to odświeżona wersja gry z 2011 roku. Wersja ta przede wszystkim gwarantuje poprawioną oprawę graficzną i możliwość gry w rozdzielczości 4k przy 60 klatkach na sekundę. Pozwala to wczuć się w świat Dark Souls w grafice, która odpowiada obecnym standardom na rynku gier. Za produkcje odpowiada polskie studio QLOC, które na rynku istnieje od roku 2006 roku. Producent na swoim koncie ma wiele ciekawych gier takich jak Dragon’s Dogma: Dark Arisen, Resident Evil 6, Mortal Kombat XL czy Injustice 2. Fabuła gry sprowadza się do oczyszczenia krainy zasiedlonej przez demony i potwory. W grze możemy walczyć biała bronią, czarami oraz broniami zasięgowymi takimi jak np. łuk. Waluta w grze to dusze, które zbieramy podczas walki z przeciwnikami, niestety wszystkie nierozdysponowane dusze tracimy w chwili śmierci. Nie zwlekaj, pobierz Dark Souls Remastered Download PC i ciesz się odświeżoną wersją tego świetnego RPGa.

Pobierz Dark Souls Remastered Download Dark Souls Remastered Download

Mechanika gry

Korzystając z Dark Souls Remastered Download  otrzymujemy pełny dostęp do Dark Souls Remastered, czyli do odnowionego RPGa akcji. Gra przenosi nas w fantastyczny świat, w którym rozgrywkę zaczynamy od stworzenia naszego bohatera. Wybrać możemy płeć, klasę, wygląd oraz imię. Warto nadmienić, że wyglądu postaci nie możemy zmienić w trakcie rozgrywki. Dark Souls oferuje bardzo rozbudowany system walki, który określany jest jako zręcznościowy. Wymaga od nas ciągłego rozwoju umiejętności nie tylko naszej postaci, ale także naszego sterowania. W grze możemy unikać ciosów, blokować za pomocą tarczy. Świat gry nie jest podzielony na poziomy a pozwala nam dowolnie eksplorować oferowaną przestrzeń. W grze występują charakterystyczne dla gier rpg statystyki takie jak siła, zręczność, witalność czy odporność a także wiele innych. Punkty cech rozwijamy wraz z rozwojem poziomu postaci lub poprzez dobranie odpowiedniego ekwipunku.

Tryby gry

mirror-DOWNLOAD

Dark Souls Remastered oferuje rozgrywkę w dwóch trybach. Najważniejszy i najbardziej lubiany tryb to kooperacja, która pozwala na zapraszanie innego gracza do walki z danym przeciwnikiem. Dodatkowo podczas eksploracji mapy natknąć możemy się na plamy krwi po śmierci innych graczy. Będąc przy plamie mamy możliwość obejrzenia jak zginał dany bohater. Dzięki temu możemy sprawdzić jak silny jest nas przeciwnik oraz wygrać z nim ucząc się na błędach innych graczy. Tryb dla wielu graczy wymaga stałego łącza z Internetem i jest dostępny na każdej platformie. Warto dodać, że gracze posiadający Dark Souls Remastered mogą grać z graczami posiadającymi pierwsza odsłonę gry. Drugim trybem gry jest zwykły tryb dla pojedynczego gracza, gdzie samotnie przemierzamy kolejne lokacje niszcząc wszystkich przeciwników na naszej drodze. Sama mechanika gry w przypadku obu trybów wygląda identycznie. Gra nie ma charakteru pay2win i w jedyne co liczy się w grze to Twoje umiejętności.

Dark Souls Remastered Pełna Wersja PC Dark Souls Remastered Torrent

Pobierz Dark Souls Remastered Download PC Kwestie techniczne:

Instalator Dark Souls Remastered Pobierz PC pozwoli nam zagrać w odświeżoną wersję gry od studia QLOC. Odświeżona wersja gry cechuje się przede wszystkim nową, poprawioną oprawą graficzną. Warto dodać, że gra poprzez rozwój grafiki zmieniła swoje wymagania minimalne i rekomendowane. Dlatego też koniecznie zapoznaj się z poszczególnymi wymaganiami, które znaleźć można na stronie producenta gry. Ścieżka dźwiękowa nie została zmieniona jednak jakość dźwięku została poprawiona. Dzięki dodatkowej poprawie jakości dźwięku jeszcze więcej możemy poczuć emocji walcząc z kolejnymi przeciwnikami w Dark Souls Remastered.

Wymagania minimalne Dark Souls Remastered Download PC:

 • Procesor Intel Core i3-2100 3.1GHz lub AMD FX-6300
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon HD 7950
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub AMD FX-8350
 • Karta graficzna Nvidia GeForce GTX 970 4GB lub AMD Radeon R9 290X
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 

 • Dark Souls Remastered Download PC
 • Dark Souls Remastered Pobierz
 • Dark Souls Remastered Do pobrania
 • Dark Souls Remastered ściagni
 • Dark Souls Remastered Torrent
 • Pobierz Dark Souls Remastered Download

1 Komentarz

 • bożyc 23 czerwca 2021

  Świetny poradnik i gra działa na steam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *