Nowości Zręcznościowe

Crash Bandicoot 4 Download – Pobierz PC

Czy jesteś gotowy na Crash Bandicoot 4 Download PC ? Nadchodzi czwarta część oficjalna!

Crash Bandicoot 4 Download - Mirror
Crash Bandicoot 4 Download

Najwyższy czas przedstawić Wam czwartą część przygód Crash Bandicoot. Crash Bandicoot 4 It’s About Time przenosi nas do fantastycznego świata z takimi samymi celami i takimi samymi założeniami, jak w przypadku wszystkich innych edycji. Chociaż po Crash Bandicoot 3: Warped pojawiło się wiele różnych gier Crash, autorzy postanowili kontynuować przedstawioną tam historię.


Oferowane przez nas urządzenie instalacyjne ma do zaoferowania wiele interesujących funkcji. Przede wszystkim jest to kompletny pakiet, co oznacza, że ​​oprócz samej gry możesz spodziewać się wszystkich niezbędnych dodatków, których może wymagać Twój komputer. Na przykład można położyć ręce na wszystkich poprawkach i aktualizacjach, a także łatkach, które pojawiły się do tej pory. Co więcej, pakiet, który dajemy to pakiet wielojęzyczny. Dlatego możesz wybrać dowolny język, ponieważ jest z czego wybierać.
Jeśli ukończyłeś trzecią oficjalną część przygód Crash Bandicoot i zastanawiasz się, co będzie dalej, to Crash Bandicoot 4 Download PC jest idealną opcją dla Ciebie i wszystkich Twoich znajomych. Jest to świetna opcja ze względu na świetne połączenie starych sztuczek i mechanik, które wszyscy uwielbiamy, z interesującymi nowościami i ulepszeniami w rozgrywce. Brzmi zabawnie? Cóż, jest tylko jeden sposób, aby się tego dowiedzieć!

O grze i opowieść

Jeśli pamiętasz historię z Crash Bandicoot 3: Warped, to jesteś w doskonałej formie, aby od razu rozpocząć czwartą część. Dzieje się tak dlatego, że twórcy zdecydowali się odrzucić całą zawartość między grą z 2007 roku a czwartą odsłoną. Oznacza to, że kontynuujemy historię po tym, jak uwięziliśmy nikczemne trio.
Neo Cortex, Dr N. Tropy i Uka Uka przebywali na odległej planecie przez dość długi czas. Jednak złoczyńcy spędzili całe dziesięciolecia na planowaniu ucieczki i ostatecznie, po długich próbach, w końcu się udało. Niestety, robiąc to, zrobili gigantyczną dziurę w czasoprzestrzeni. W rezultacie nie tylko cały świat, ale nawet multiwers jest zagrożony.
Celem gracza jest oczywiście wcielenie się w tytułowego lisa i ponowne ich uwięzienie. Robiąc to, będziemy musieli naprawić to, co zrobili i upewnić się, że nie przejmą kontroli nad światem. Brzmi zabawnie? Cóż, Crash Bandicoot 4 Download jest najlepszy i w tej chwili jedyny sposób, aby się o tym przekonać!

Crash Bandicoot 4 Download PC
Crash Bandicoot 4 Pobierz

Rozgrywka i mechanika Crash Bandicoot 4 Download

Jest wiele rzeczy, które mimo upływu lat pozostały niezmienione. Podobnie jak w każdej innej grze Crash Bandicoot, wszystko będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. Świat, który otrzymujemy, jest dość ograniczony – nie możemy iść gdziekolwiek chcemy i poznawać świat. Jest to znacznie bardziej linearna produkcja niż inne współczesne przygodowe tytuły.

Jest to jednak rdzeń rozgrywki, bo za każdym razem, gdy rozpoczynamy nowy etap, musimy podróżować z punktu A do punktu B i omijać szereg przeszkód na ścieżce. Są też przeciwnicy, których musimy wyeliminować skacząc na nich lub wykonując „taniec bojowy”, a nawet bossowie wymagający nieco więcej taktyki. Crash Bandicoot 4 Pobierz linki są po to, aby wypróbować wszystkie możliwości, więc nie trać więcej czasu!
Gra oferuje wiele ciekawych mechanik, takich jak np. Bieganie po ścianach, używanie lin do przeskakiwania z miejsca na miejsce, czy nawet zjeżdżanie po szynach. Wszystko to sprawia, że ​​gra jest nieco ciekawsza i bardziej dynamiczna.

Nadal musimy pamiętać o nowościach

Nawet jeśli istnieje wiele podobieństw do innych gier z uniwersum Crasha, autorzy nie spoczęli na laurach. Skupili się na kilku aspektach gry, znacznie ją ulepszając. Możemy na przykład zobaczyć znacznie lepsze animacje i ulepszony ruch Lisa. Twórcy zaimplementowali też kilka ulepszeń w otoczeniu, dzięki czemu Crash lepiej reaguje na przeszkody i wrogów. Wszystko to można teraz zaobserwować dzięki Crash Bandicoot 4 Download !


Oczywiście jest kilka nowości, na które warto zwrócić uwagę. Podtytuł tej części brzmi „Już czas” i autorzy nie bez powodu zdecydowali się na to właśnie nazewnictwo. Główną cechą gry jest możliwość zmiany osi czasu oraz czasoprzestrzeni. W tym celu musimy jednak zbierać specjalne maski, które można znaleźć na scenach. Jeśli uważasz, że to interesujące, poczekaj, aż ich użyjesz dzięki Crash Bandicoot 4 Pełna Wersja !
Funkcja, która pozwala nam zmieniać kształt rzeczywistości, jest bardzo przydatna, gdy nie możemy ominąć przeszkody. Dzięki tym maskom możemy przywołać dodatkowe elementy otoczenia i wytyczyć ścieżkę. Oczywiście konieczne jest, aby wiedzieć, kiedy użyć tej zdolności, ponieważ liczba masek kwantowych jest mocno ograniczona i nie jest łatwo je znaleźć!

Crash Bandicoot 4 Pełna Wersja
Crash Bandicoot 4 PC


Na tym nowości się nie kończą! Autorzy zadbali o to, aby do wyboru było mnóstwo postaci. Oznacza to, że jeśli nie chcesz wcielać się w samego Crasha, jest też jego młodsza siostra Coco. Oprócz tych dwóch, możliwe jest wcielenie się w kilka innych postaci, w tym Neo Cortex. Największą nowością pod względem postaci jest uczynienie Dingodile postacią grywalną. To pierwszy raz w całej historii cyklu, kiedy twórcy zdecydowali się udostępnić go jako grywalną postać. Wcześniej jego jedyną rolą było bycie szefem. Crash Bandicoot 4 Do pobrania jest dostępny, więc upewnij się, że nie marnujesz więcej swojego cennego czasu!
Upewnij się, że udostępniasz znajomym linki Crash Bandicoot 4 PC . Gra ma kilka trybów gry online, które możesz wybrać. Możesz nawet współpracować i grać na wspólnym ekranie. Co ciekawe, możemy również brać udział w szeregu zawodów, w których walczymy z trzema innymi graczami, aby zobaczyć, kto w najszybszy możliwy sposób pokona dany poziom

Crash Bandicoot 4 Download - Mirror

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *