Bus Simulator 21 Download PC
Pełna Wersja Symulatory

Bus Simulator 21 Download PC Pełna Wersja

Bus Simulator 21 Download

Bus Simulator 21 PC Steam

14,99zł - 62%
Kup Dostęp

Bus Simulator 21 Download PC Pełna Wersja

Symulator, który pozwala prowadzić autobus? Jeśli kochasz transport publiczny, spójrz na Bus Simulator 21 Download PC i recenzję, którą oferujemy

Bus Simulator 21 Download - Mirror
Bus Simulator 21 Download

Symulatory od dłuższego czasu zyskują na popularności. Zdominowanie rynku zajęło im wiele lat, ale w tym momencie nie ma ani jednego roku bez odpowiedniego symulatora o jednym z wielu różnych obszarów specjalizacji. Są teraz bardzo dobrze wykonane, oferują świetną mechanikę, a czasami są dość złożone, a jednocześnie łatwe do zrozumienia. Oczywiście nie wszyscy są zainteresowani graniem w symulatory w zawodach, które im się nie podobają. Mimo to wielu deweloperów tworzy symulatory niszowe i osiągają całkiem spory sukces.


Tak właśnie jest w przypadku Bus Simulator 21 Download PC . Mówiąc najprościej, ten symulator gwarantuje możliwość wcielenia się w zawodowego kierowcę autobusu, który jeździ po mieście i pomaga innym dotrzeć do celu. Co ciekawe, jest to druga gra z serii, pierwsza pojawiła się na rynku 3 lata temu. Jeśli masz ochotę zagrać w tę grę, pobierz Bus Simulator 21 na PC. Alternatywnie zalecamy zapoznanie się z dzisiejszą recenzją, aby upewnić się, że widzisz wszystkie zalety i wady oraz zmiany wprowadzone przez autorów.

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

  • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
  • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
  • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
  • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
  • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
  • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

Co możemy powiedzieć o autorach?

Astragon Entertainment to studio odpowiedzialne za wydanie tej gry, a także pierwszej edycji minicyklu Bus Simulator, która ukazała się w 2018 roku. Producenci spędzili wiele lat na programowaniu produktów wykorzystujących elementy symulacyjne. W ten sposób stworzyli szeroką gamę tytułów. Jednak wszystko zaczęło się od Space Shuttle Simulator. Później pozwolili nam sterować koparkami, dźwigami lub po prostu prowadzić gospodarstwo. Mimo to w większości przypadków mieliśmy do czynienia z mało ambitnymi projektami, które nie zyskały dużego uznania wśród innych produktów symulacyjnych.


Z czasem autorzy zgromadzili duże doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu mogli skupić się na innych projektach. Dzięki wieloletniemu programowaniu i uczeniu się na własnych błędach, udało im się stworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych produkcji swojego autorstwa, a mianowicie Bus Simulator. Choć wydarzyło się to dopiero w 2018 roku, odniósł ogromny sukces i wszyscy wiedzieli, że wydanie jego sequela to tylko kwestia czasu. Niestety, w przeciwieństwie do innych dużych firm, producenci potrzebowali znacznie więcej czasu na wydanie kontynuacji. Pojawił się na rynku dopiero w 2021 roku, a dzięki Bus Simulator 21 Download możesz sam go wypróbować.

Bus Simulator 21 Download PC
Bus Simulator 21 Pełna Wersja

A co z samym tytułem?

Zanim przejdziemy do nowości i ulepszeń wprowadzonych przez autorów, zobaczmy, co pozostało bez zmian i co przypomni nam o tej symulacji bycia kierowcą autobusu. Podobnie jak w poprzedniej edycji, nasz główny cel jest ten sam. Musimy wcielić się w kierowcę autobusu w mieście i wyznaczyć trasę. Następnie musimy odebrać pasażerów i objechać rozkład jazdy płynnie i jednocześnie zgodnie z prawem.

Oczywiście, jak przystało na gry symulacyjne, musimy przestrzegać wszystkich zasad, które są zawarte w kodeksie drogowym, aby mieć pewność, że nie zniechęcamy klientów do korzystania z naszych usług. Oczywiście istnieje również czynnik punktualności, który również sprawia, że ​​nasi klienci są zadowoleni. Kolejną rzeczą do rozważenia jest interakcja z nimi. Jeśli zajdzie taka potrzeba, musimy sprzedać im bilety lub rozwiązać inne problemy, które mogą wystąpić na drodze. Brzmi jak gra, w którą uwielbiałeś grać kilka lat temu? Oto Bus Simulator 21 Pobierz więc wypróbuj go już teraz!

Jak widać, podstawa gry jest dość podobna do tej, którą mieliśmy wcześniej. Nie musimy się martwić, że po uruchomieniu Bus Simulator 21 przytłoczą nas rzeczy, które na pierwszy rzut oka są po prostu zbyt trudne do zrozumienia. Oczywiście nie musimy się tym martwić, ale wciąż jest kilka nowości, które mogą utrudnić nam życie, niż mogłoby się wydawać. Jednak te zmiany nie są znaczące, więc zdecydowanie powinniśmy być w stanie je ogarnąć. Najlepszym sposobem, aby rozgryźć tę grę, jest użycie Bus Simulator 21 Download .

Bus Simulator 21 Torrent
Bus Simulator 21 Za Darmo

Bus Simulator 21 Download PC A co z nowościami, które stworzyli autorzy?

Bus Simulator 21 Download - Mirror

Pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy, jest wprowadzenie drugiej mapy. Teraz otrzymujemy dostęp do Seaside Valley, czyli lokacji opartej na kilku europejskich miastach. Druga opcja, Angel Shores, to zupełna nowość i nie była wcześniej dostępna. Autorzy inspirowali się San Francisco, więc widzimy tu dwa różne podejścia do projektowania miast.

Kolejna nowość, o której warto wspomnieć, związana jest z liczbą pojazdów dostępnych w grze. Choć nie jest tak liczna, jak w przypadku innych gier samochodowych czy tytułów wyścigowych, pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany autobusów na lepsze, ulepszone modele. W rezultacie w grze jest trochę dynamiki, która pozwala nam zaoszczędzić pieniądze, aby zmienić autobus na wygodniejszy i może zabrać więcej osób.

Gra z pewnością wprowadza wiele nowych rzeczy dla graczy. Nie możemy jednak zapominać, że w niektórych przypadkach wymienione wyżej funkcje mogą nie wystarczyć do przekonania innych do gry. Oczywiście możesz pobrać Bus Simulator 21 Pełna Wersja i sprawdzić, czy tytuł oferuje to, co najbardziej cenisz. Nie jest to jednak produkcja typu XXX, więc na pewno zobaczysz kilka rzeczy, które zasługują na dodatkową uwagę producentów.

Bus Simulator 21 to z pewnością bardzo ciekawa produkcja, która wprowadza wiele nowości. Co więcej, wprowadza szereg zmian w stosunku do poprzedniej odsłony, dlatego powinni ją przetestować wszyscy miłośnicy gier symulacyjnych, które wykraczają poza tematykę rolnictwa czy życia codziennego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *