Bum Simulator Download PC Pobierz Grę
Nowości

Bum Simulator Download PC Pobierz Grę

Bum Simulator Download PC Pobierz Grę tutaj :

mirror-DOWNLOAD

Bum Simulator Download PC już dostępny! Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak to jest prowadzić życie menela, to studio PlayWay oferuje ci niepowtarzalną okazję! Humorystyczne podejście do produkcji oraz w miarę realistycznie odwzorowana rzeczywistość to tylko niektóre z wielu zalet, jakie Bum Simulator nam oferuje.

Dzisiejszy instalator przygotowany został z myślą o każdym, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę i cieszyć się pełną wersją otrzymanej gry. Co ciekawe, oferowany instalator gwarantuje nam dostęp do pełnej wersji gry. Oznacza to, ze znajdziemy tutaj polską wersję językową, cracka, klucz seryjny oraz szereg dodatków w postaci plików .dll do biblioteki systemowej czy najnowszych sterowników. Sprawdź już teraz Bum Simulator Download !

Fabuła w grze i co nieco o producencie

Bum Simulator to humorystyczne podejście do życie kloszarda. Wcielamy się tutaj w osobę bezdomną i naszym zadaniem jest przetrwać. W tym celu będziemy musieli podejmować się najróżniejszych zadań począwszy od przeszukiwania śmieci, poprzez walkę z innymi menelami o znalezione fanty oraz proszenie na ulicy, a skończywszy na kradnięciu. Bum Simulator Pobierz PC to najprostszy sposób, aby przetestować najnowszą produkcję znanego producenta symulacji.

Deweloperami produkcji są Ragged Games. To nowa firma z Polski, która na swoim koncie nie ma jeszcze innych dzieł. Jeżeli jednak mowa o producencie, to warto przytoczyć najpopularniejsze dzieła, które potwierdzają ich ekspertyzę w dziedzinie produkcji gier symulacyjnych.

Najlepszymi przykładami są na przykład Thief Simulator, Tank Mechanic Simulator, Car Mechanic Simulator czy Polska Farma. Oczywiście wszystkie te produkcje były jedynie wydawane przez PlayWay. Jednakże, nie zmienia to faktu, że od początku do końca projektowania dbali o to, aby deweloperzy w odpowiednio sposób zadbali o wygląd i mechanikę gry.

Z tego właśnie względu instalator Bum Simulator Pobierz oferuje bardzo dobrą i odpowiednio skonstruowaną grę, co z pewnością spodoba się niejednej osobie.

Mechanika gry

Warto zauważyć, że najnowszy „symulator” od znanych wydawców nie ma za dużo wspólnego z realistycznym odwzorowaniem życia lumpa. Gra skupia się na przedstawieniu nieco bardziej zręcznościowej mechaniki oraz świata typu sandbox, w którym będziemy mogli poznać życie menela od podszewki, z przymrużeniem oka oczywiście.

Sama gra oferuje nam widok pierwszoosobowy oraz otwarty świat, w którym możemy swobodnie przemieszczać się po najróżniejszych lokacjach. Wszystkie dostępne miejsca wypełnione są bardzo ciekawymi postaciami, które co jakiś czas zaoferują nam misje i dodatkowe aktywności. Skorzystaj z naszego instalatora Bum Simulator Download PC i sprawdź już teraz co ciekawego czeka na ciebie w wirtualnym świecie kloszarda.

Oprócz wolnej ręki oraz możliwości przemierzania świata w nieograniczony sposób, warto również pamiętać o tym, że nasza postać wyposażona została w „moce specjalne”, jak na przykład potężne beknięcie. Aby jednak zapewnić naszej postaci przetrwanie, będziemy musieli żebrać, zbierać puszki, tresować gołębie oraz oczywiście odkrywać „magiczne” zdolności trunków procentowych. Dodatkowo musimy również zapewnić sobie schronisko. Ta kwestia jest również rozbudowanaw, gdyż pozwala nam składać sobie schronienia z kartonów w jaki sposób tylko chcemy. Bum Simulator Pełna Wersja .

Bum Simulator Download PC Pobierz Grę Tryby gry :

mirror-DOWNLOAD

Gra przygotowana została jedynie w trybie dla jednego gracza. Nie należy jednak się martwić, że po jakimś czasie produkcja stanie się nudna, a aktywności w grze zaczną się powtarzać. Kampania dla jednego gracza oferuje niezwykłą ilość przygód, nawet możliwość odkrycia tajemniczy związaną z jaszczuroludźmi! Z tego właśnie względu warto skorzystać z Bum Simulator Torrent , który dziś wam oferujemy. Zobaczycie wszystkie funkcje i wszystkie opcje, jakie programiści ze studia Ragged Games dla nas przygotowali.

Kwestie techniczne

Gra oferuje bardzo dobrą, trójwymiarową grafikę. Stoi ona na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzają minimalne wymagania gry. Na uwagę zasługuje dbałość o szczegóły oraz fakt, że twórcy pomyśleli o tym, aby zrobić dla nas dużo oferujący i niezwykle rozbudowany silnik fizyczny. W ten sposób każdy nasz ruch oraz każda nasza aktywność charakteryzuje się bardzo dopracowaną animacją.

Wymagania minimalne dla

 • Procesor Intel Core i3 3.0 GHz lub jego odpowiednik AMD
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 660 2GB VRAM lub jej odpowiednik AMD Radeon
 • 4 GB pamięci RAM
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DirectX 9.0c
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania zalecane:

 • Procesor Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz lub jej odpowiednik AMD
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 770 lub jego odpowiednik AMD Radeon
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 7 64 bitowy lub nowszy
 • Kompatybilność z DX 10
 • 8 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Bum Simulator Download
 • Bum Simulator Pobierz
 • Bum Simulator Pełna Wersja
 • Bum Simulator Torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *