Borderlands 3 Spolszczenie Download PC
Nowości

Borderlands 3 Spolszczenie Download PC

Borderlands 3 Spolszczenie Download PC :

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Pobierz-Spolszczenie.png

Borderlands 3 Spolszczenie jest to oficjalne spolszczenie do gry . To jedyne spolszczenie nie zawierające błędów . Nie pobieraj spolszczeń z niewiadomych źródeł , nasze tłumaczy grę w 100 % i jest to ostateczna wersja spolszczenia Borderlands 3.

Borderlands 3 Spolszczenie Download PC

Borderlands 3 Spolszczenie Download Fabuła :

Akcja Borderlands 3 rozgrywa się pewien czas po wydarzeniach przedstawionych w Tales from the Borderlands, przygodowym spin-offie serii wyprodukowany przez nieistniejące już studio Telltale Games.

Fabuła koncentruje się na dwójce antagonistów – rodzeństwie Calypso, Troyu i Tyreen. Mimo wielu skaz charakteru Troy i Tyreen osiągają znaczący sukces. Po odkryciu, że poza Pandorą także znajdują się Skarbce (ang. Vault), legendarne i poszukiwane przez wielu kryjówki, w których znajdują się technologie obcej cywilizacji, zakładają oni sektę „Cult of the Vault”, dokonując przy okazji czegoś, co wydawało się niemożliwe: zjednoczenia klanów bandytów. Jako Vault Hunter otrzymujemy zadanie ich powstrzymania.

W Borderlands 3 dostępne są cztery grywalne postacie, tj. wspomniani Vault Hunterzy. Są to Moze (klasa Gunner), Amara (Siren), FL4K (Beastmaster) oraz Zane (Operative). Bohaterowie różnią się oczywiście umiejętnościami, dlatego każdy może wybrać, kogo styl najbardziej mu odpowiada.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Pobierz-Spolszczenie.png
  • Borderlands 3 Spolszczenie
  • Borderlands 3 Graj po polsku
  • Borderlands 3 Spolszczenie do gry
  • Borderlands 3 Polski Język
  • Borderlands 3 Polskie Napisy

1 Komentarz

  • BORDERLANDS3 14 marca 2020

    Jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *