Nowości Pełna Wersja

BeamNG Drive Download PC – Pełna Wersja na PC

BeamNG Drive Download

BeamNG Drive PC

96,91zł -
Kup Grę

BeamNG Drive Download PC - Pełna Wersja na PC

BeamNG Drive Download PC – Pełna Wersja na PC dostępna do pobrania poniżej wraz z resztą informacij:

mirror-DOWNLOAD

Drodzy fani gier komputerowych. BeamNG Drive Download PC to najnowsza oferta prosto od pobierzgry24.pl! Jesteśmy grupą, która dostarczyła wam najlepsze gry na rynku. Jeszcze nigdy nie zawiedliśmy waszych oczekiwań i tym razem nie zamierzamy! Przez całą naszą przygodę z rynkiem gier komputerowych udało nam się scrackować najbardziej wymagające gry. Mowa tutaj oczywiście o tytułach takich producentów jak EA, Rockstar, czy wielu innych. Wszystkie nasze instalatory to oczywiście autorski produkt, który drastycznie różni się od innych, pozostałych aplikacji. Jeszcze nigdy nie zawiedliśmy waszych oczekiwań i obiecujemy, że tym razem nie będziecie zawiedzeni! Wystarczy, że wybierzecie BeamNG Drive Download i sprawdzicie na własne oczy jak niesamowitą aplikację dziś dostarczamy! Wtedy będziecie wiedzieli, że wyczekiwana przez wszystkich produkcja to rzeczywiście najlepsza oferta. Gwarantuje pełną wersję gry, czego nie możecie oczekiwać od innego producenta!

BeamNG Drive Download BeamNG Drive Pobierz PC

Fabuła gry

Dzięki BeamNG Drive Download możecie zagrać w pełną wersję gry, a co za tym idzie podążać za scenariuszem. Jeśli jednak spodziewacie się zaawansowanego skryptu z fabułą, to będziecie rozczarowani. W BeamNG Drive nie ma tak naprawdę z góry określonej fabuły. Wcielamy się tutaj po prostu w kierowcę samochodu, a naszym zadaniem jest zwiedzanie sandboksowego świata, który przygotowany został przez studio BeamNG. Od niecałych trzech lat mogliśmy grać w wersję Beta gry, dzięki czemu poznaliśmy co nieco ten świat. Teraz, po wydaniu oficjalnej wersji, zobaczymy czym tak naprawdę gra nas zaskoczy oraz co ciekawego możemy z niej wyciągnąć. Jeśli opis ten was zaciekawił, jesteśmy ciekawi czy po przetestowaniu BeamNG Drive Download PC nadal będziecie mieli takie zdani.

BeamNG Drive Ściagni BeamNG Drive Download

BeamNG Drive Mechanika gry:

W BeamNG Drive mowa o bardzo realistycznym prowadzeniu pojazdów. Nie oznacza to jednak, że musicie martwić się o takie rzeczy, jak na przykład zbyt skomplikowany system prowadzenia auta. Wszystko zostało dopasowane do umiejętności graczy, a nawet dostaliśmy opcję dostosowania sterowania oraz poziomu trudności do naszego poziomu. Gra od samego początku charakteryzowała się niezwykle zaawansowanym silnikiem gry. Oznacza to, że nie tylko fizyka, ale również uszkodzenia pojazdów stoją na wysokim poziomie. Co więcej, gra gwarantuje nam również ogromną ilość samochodów, a co za tym idzie możliwość doświadczenia świetnej technologii, która nie ma sobie równych. Dlaczego warto sprawdzić grę z linku BeamNG Drive Download ? Autorzy wiedzieli, że gra bez fabuły lub zaawansowanego trybu wieloosobowego nie okaże się atrakcyjna na dłuższą metę. Z tego właśnie powodu udostępnili graczom warsztat z modyfikacjami. Teraz każdy gracz może próbować uatrakcyjnić grę na swój własny sposób!

Tryby gry

Jak już wyżej wspomnieliśmy, gra nie oferuje nam żadnej opcji gry przez Internet. Oznacza to, że przygotowanie cracka do BeamNG Drive Download oraz innych przydatnych akcesoriów nie było długie. Oczywiście brak trybu wieloosobowego ma swoje wady, lecz nie musicie się martwić, że gra stała się przez to nudna. Wręcz przeciwnie, tryb jednoosobowy jest tak rozbudowany, że bez problemu możemy uruchomić grę i cieszyć się niesamowitą rozgrywką w wielu trybach wyścigowych. Twórcy dostarczyli nam tutaj również opcje kreowania misji, więc jeśli znudzą ci się standardowe wyścigi uliczne, rajdy, zadania kurierskie, pokazy kaskaderskie, czy pościgi policyjne, to zawsze możecie przygotować swój własny tryb gry! Wystarczy, że użyjecie BeamNG Drive Pobierz PC i będziecie cieszyć się niesamowitymi możliwościami, jakie przygotował dla was BeamNG Drive!

Kwestie techniczne

W przypadku kwestii technicznych, należy nadmienić, że granie w BeamNG Drive może być wymagające dla niektórych sprzętów. Jak wiecie, głównym założeniem BeamNG jest spokojnie i bezstresowe przemierzanie świata zaprojektowanego jako piaskownica. Z tego powodu gra wymaga od naszego komputera trochę więcej, niż zwykłe wyścigi. Jednak razem z wymaganiami możemy spodziewać się oszałamiającej grafiki oraz dźwięku na najwyższym poziomie. Realistycznie oddaje każdy, nawet najbardziej szczegółowy dźwięk samochodowy, a grafika przyciąga nasz wzrok do samochodów, jak i do otaczającego as świata. Sprawdź zatem wymagania minimalne oraz rekomendowane, żeby sprawdzić jak twój komputer poradzi sobie z tą gierką!

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i3-3210 3.2GHz lub AMD Phenom II X4 925

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 550 Ti lub AMD Radeon HD 6770

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Win 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i5-4430 3.0GHz lub AMD FX-6100

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 780 lub AMD Radeon R9 290

– Pamięć RMA 8 GB

– System operacyjny Windows 8 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 4 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

  • BeamNG Drive Download PC
  • BeamNG Drive Pobierz PC
  • BeamNG Drive Torrent
  • BeamNG Drive Pełna Wersja
  • BeamNG Drive Ściagni

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *