Assassin’s Creed Valhalla Za darmo
Akcji Pełna Wersja

Assassin’s Creed Valhalla Download PC Pobierz [Pełna Wersja]

Assassin’s Creed Valhalla Download PC

Assassin’s Creed Valhalla PC Ubisoft

14,99zł - 50%
Kup Dostęp

Assassin’s Creed Valhalla Download to najnowsza oferta pobierzgry24.pl . Jest to instalator, który pozwoli zagrać w najnowsza edycję serii Assassin’s Creeed. Stworzony od podstaw, ma za zadanie skopiować wszystkie niezbędne pliki, a następnie zainstalować kompletną produkcję, ze wszystkimi funkcjami i opcjami. Ze względu na prostotę działania, nasz Assassin’s Creed Valhalla do pobrania umożliwia wam zainstalowanie pełnej wersji po polsku. Przetestujcie instalator już teraz!

Pobierz Assassin’s Creed Valhalla Instalator
Assassin’s Creed Valhalla Download

Assassin’s Creed Valhalla Download informacje o fabule

Assassin’s Creed: Valhalla jest to dwunasta już odsłona popularnego cyklu przygodowej gry RPG. Tytuł został ponownie przygotowany przez firmę Ubisoft i wydany 17 listopada 2020 roku na PC, PS4 oraz XboxOne. Produkcja przenosi nas w czasy średniowieczne, kiedy to wcielamy się w pewną postać o imieniu Eivor, który ma na zadanie doprowadzić swój cały klan wikingów to nowego domu.

Cała akcja Assassin’s Creed: Valhalla toczy się w IX-wiecznej Europie. Podróżujemy po północnej części kontynentu. Norwegia pogrążyła się w konflikcie oraz chaosie. Wcielamy się w Eivora stojącego na cele całego klanu, który musi przepłynąć całe Morze Północne w poszukiwaniu domu. Wikingowie trafiają do Anglii, gdzie niestety również toczy się bitwa o władzę w państwie. Assassin’s Creed Valhalla Download PC umożliwia grę już teraz, więc nie czekaj!

Naszym głównym zadaniem jest przyłączenie się do wojny i zawalczenie o tytułową Valhallę, która może stać się nowym schronieniem Eivora i jego klanu. O rozgrywce będą decydować nasze decyzje oraz wybieranie odpowiednich kwestii dialogowych. Musimy pamiętać, iż mamy także możliwość zawierania sojuszy, które wielokrotnie moją przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.

Assassin’s Creed Valhalla Download PC
Assassin’s Creed Valhalla Pobierz

Rozgrywka oraz mechanika w grze Assassin’s Creed Valhalla

Rozpoczynając rozgrywkę w Assassin’s Creed: Valhalla wybieramy najpierw płeć naszego bohatera. Możemy także zdecydować o jej wyglądzie, co pozwoli nam na większe spersonalizowanie postaci. W kreatorze do dyspozycji mamy zmianę fryzury, możliwość dodania różnorakich tatuaży, wybór elementów naszego wyposażenia, a także barwy wojenne, które możemy nadać. Gdy zakończymy etap kreowania naszej postaci, możemy przejść do głównej części gry.

Tytuł przedstawia nam otwarty świat, po którym możemy się swobodnie poruszać. Poza podróżowaniem po szerokim lądzie, twórcy dają nam także okazję, aby przemierzać bezkresne wody Morza Północnego. Jest to więc dla nas jedyna w swoim rodzaju okazja, aby podziwiać IX-wieczną Europę. Dobrym rozwiązaniem jest podróżowanie piechotą przez mapę, gdyż wielokrotnie będziemy zmuszeni do wspinaczki na ściany budynków. Ułatwi nam to także pokonywanie szeregu innych przeszkód i barier. Assassin’s Creed Valhalla Pobierz aby sprawdzić się w roli wikinga – asasyna.

Nie zapominajmy jednak, że jak na wikingów przystało, możemy także żeglować i przemierzać nie tylko lądy, ale także wodę. Tutaj z kolei mamy do dyspozycji łódź zwaną drakkar, która zdecydowanie ułatwi nam podróż. Jej pokład pomieści całą załogę. Warto również dodać, iż, w przeciwieństwie do Assassin’s Creed: Odyssey, statek Eivora możemy przywoływać z każdego miejsca przy brzegu. Nie musimy się więc ograniczać do konkretnych portów.

Całość akcji obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej. Do wykonania czeka na nas cała masa zadań oraz misji, które popychają rozgrywkę do przodu. Musimy mieć się na baczności, ponieważ każda nasza decyzja może zaważyć o dalszych losach naszego bohatera i jego klanu. Aby przejąć władzę w Anglii i ustanowić ją nowym domem dla wikingów, naszym zadaniem jest najeżdżanie na bogate tereny. Zwracajmy także uwagę na to, jakie zasoby możemy czerpać z danego miejsca. W ten sposób zdobywamy surowce, które są niezbędne do dalszej eksploracji terenów oraz, co ważniejsze, do budowania własnych osad. Nasza cała strefa wpływów zyskuje dzięki najazdom.

Assassin’s Creed Valhalla Pełna Wersja
Assassin’s Creed Valhalla Za darmo

Skorzystaj już teraz z Assassin’s Creed Valhalla Download i graj w tę niesamowitą produkcję. Co prawda gra dostępna jest jedynie w trybie dla pojedynczego gracza. Jednakże, podczas rozgrywki z pewnością dojdzie do bezpośrednich starć z wrogiem. System walki, który bardzo dobrze znamy z poprzednich części cyklu, został usprawniony i zapewnia nam dużo nowych opcji oraz rozwiązań. Bezwzględność wikingów jest dużo lepiej odwzorowana, ich zachowania są bardziej realistyczne.

Dzięki udoskonaleniom, mogą oni używać nawet dwóch broni naraz. Warto także nadmienić, iż mamy możliwość atakować wroga z ukrycia i przeprowadzać dużo akcji po cichu. Aby tego dokonać możemy użyć ostrza, które znajduje się zawsze na podorędziu naszego bohatera. Jeżeli zastanawiasz się nad rozgrywką, Assassin’s Creed Valhalla Pobierz PC już teraz!

Wraz z postępami w rozgrywce natrafiamy na coraz silniejszych przeciwników. Nie możemy jednak zapominać, iż my także rośniemy w siłę i zdobywamy coraz więcej niezbędnych i jakże kluczowych w walce umiejętności. Stale ulepszana broń nam w tym zdecydowanie pomaga. Assassin’s Creed: Valhalla zaskakuje fantastyczną grafiką oraz jedyną w swoim rodzaju ścieżką dźwiękową, która idealnie wpasowuje się w średniowieczny klimat.

Assassin’s Creed Valhalla Pobierz Pełna Wersja gry i sprawa techniczna:

Pobierz Assassin’s Creed Valhalla Instalator

Z każdą kolejną grą twórcy przygotowują nam coraz to nowocześniejsze środowisko, w którym niemalże każdy detal zaskakuje nas swoją dokładnością oraz dbałością. Nie inaczej jest z Assassin’s Creed Valhalla, gdzie postaci zostały idealnie odwzorowane, a ich animacja zaskakuje dokładnością.

Minimalne wymagania dla Assassin’s Creed Valhalla Pobierz:

 • Procesor Intel Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD FX-8320
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 960 2GB lub AMD Radeon R9 380
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Rekomendowane wymagania dla gry:

 • Procesor Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz lub AMD Ryzen R5 1600
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 1070 lub AMD Radeon RX Vega 56 8GB
 • Pamięć RAM 16 GB
 • System operacyjny Win 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 50 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Assassin’s Creed Valhalla Download
 • Assassin’s Creed Valhalla Pobierz
 • Assassin’s Creed Valhalla Do pobrania
 • Assassin’s Creed Valhalla Pełna Wersja
 • Assassin’s Creed Valhalla Torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *