Nowości Pełna Wersja Pozostałe

Anno 1800 Download PC – Pełna Wersja Gry Pobierz – Recenzja

Anno 1800 Download PC

Anno 1800 PC Deluxe Edition Ubisoft

11,99zł - 60%
Kup Dostęp

Anno 1800 Download PC - Pełna Wersja Gry Pobierz - Recenzja

Anno 1800 Download PC – Pełna Wersja linki do pobrania gry , jak i również pełny opis i nasza recenzja gry , nasz instalator dostępny poniżej :

mirror-DOWNLOAD

Opis uploadu:
Rozmiar uploadu: WebInstalator, 8,4MB + 35 GB
Release: ElAmigos
Kompresja: brak
Zawartość uploadu: WebInstalator
Wersja językowa: polska, angielska, chińska, czeska, francuska, niemiecka, rosyjska, włoska
Opis instalacji:
1. Pobierz Instalator
2. Zainstaluj
3. Aktywuj Grę
4. Graj
Download (linki bezpośrednie):

AnnoPanie i panowie, witamy was serdecznie na pobierzgry24.pl  Dziś mamy dla was coś szczególnego. Anno 1800 Download PC jest w końcu dostępne. Jak sami wiecie, jesteśmy grupą programistów, którzy zawsze dbają o samopoczucie naszych fanów i staramy się spełnić każdą waszą zachciankę. Jak to robimy? Przede wszystkim skupiamy się na wydawaniu gier, które każdy z was lubi. Idealnym przykładem będzie najnowsza część Anno. Jest to seria, która swój sukces zawdzięcza nie tylko świetnie zaprojektowanym modelom oraz grafice, która zniewala na kolana niejednego gracza, lecz także przystępną mechaniką, świetną rozgrywką oraz tematyką, która po prostu okazała się strzałem w dziesiątkę. Nasze usługi zawsze zapewniają trzy rzeczy – bezpieczeństwo, pewność działania oraz oczywiście prostota obsługi. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Anno 1800 Download lub samej grze, to zachęcamy was wszystkich do przeczytania poniższego artykułu!

Anno 1800 Download PC Anno 1800 Download

Fabuła

Za pośrednictwem instalatora Anno 1800 Download przenosimy się do gry o tym samym tytule. Gra została przygotowana przez studio Blue Bytes, a wydaniem gry zajęli się ich szefowie, to jest Ubisoft. Jak sam tytuł wskazuje, tym razem autorzy przygotowali dla nas świat rewolucji przemysłowej, gdzie to odkrycia zarówno geograficzne, jak i technologiczne, zdominowały świat. Naszym zadaniem jest wcielić się w przywódcę małej wioski i razem z małą ilością mieszkańców musimy rozbudować ją, doprowadzając do statusu prawdziwej metropolii. Zadanie nie jest łatwe, gdyż musimy zarządzać każdym, nawet najmniejszym szczegółem i pamiętać o każdym aspekcie rozwoju miasta. Jeżeli chciałbyś sprawdzić się w roli burmistrza, użyj Anno 1800 Download PC już teraz!

Mechanika gry

W porównaniu do poprzednich edycji Anno, i tym razem otrzymamy taką samą mechanikę i sposób prowadzenia rozgrywki. Widzimy zatem rozgrywkę z góry i jako władca zaledwie garstki ludzi, musimy poprowadzić naszych poddanych w taki sposób, aby stworzyć prosperującego giganta. Gra wymaga od nas, abyśmy pracowali nie tylko nad najważniejszymi aspektami rozwoju miasta, jak na przykład wnoszenie nowych budynków, tworzenie nowych miejsc pracy czy domów mieszkalnych. W grze musimy również zadbać o odpowiednią infrastrukturę, która będzie niezbędna dla przyszłych procesów produkcyjnych. Gra jest niezwykle rozbudowana i przygotowana z dbałością o każdy szczegół. Warto zatem przetestować Anno 1800 Pobierz PC już teraz i sprawdzić jak dobrze będziemy w stanie zarządzać miastem oraz zapewniać mieszkańcom dobrobyt i dbać o ich nastrój! Na uwagę zasługuje również system dyplomacji, który pozwoli nam walczyć z innymi miastami, jak i zawierać sojusze. To już od nas zależy, czy będziemy prowadzić agresywną politykę, czy może wybierzemy jednak politykę pokoju.

Anno 1800 Recenzja Anno 1800 Pełna Wersja PC

Anno 1800 Download PC Tryby gry :

mirror-DOWNLOAD

W Anno 1800 mamy trzy różne tryby gry. Pierwszym trybem, który prawdopodobnie najpierw włączymy, będzie tryb scenariusza. Jest to jednoosobowa rozgrywka z celami, które zostały z góry ustalone. Oznacza to, że aby przejść dalej, musimy przede wszystkim spełnić wymogi ustalone w danej misji. Oprócz tego, instalator Anno 1800 Download dostarczy wam również dostępu do trybu swobodnego budowania. To tam będziemy mogli bez żadnych ograniczeń, czy to czasowych czy finansowych, zbudować metropolię taką, jaką sobie wymarzyliśmy. Pozwoli nam to na nieograniczoną rozgrywkę bez żadnych misji ani celów. Trzecim trybem jest tryb wieloosobowy. To tam będziemy mogli rywalizować z innymi graczami i sprawdzić się w roli władcy na tle innych ludzi. Jeśli chciałbyś zagrać w tę grę, to śmiało wykorzystaj Anno 1800 Pełna Wersja i bądź najlepszym graczem na świecie!

Kwestie techniczne

W przypadku oprawy audiowizualnej, warto zwrócić uwagę na szczególną dbałość o każdy szczegół. Autorzy wykorzystali swój autorski silnik, wzmocnili go i wprowadzili zmiany, które poprawiły jeszcze bardziej grafikę. Wartym odnotowania jest również fakt, że twórcy dostarczyli nam możliwość przybliżenia kamery, dzięki czemu możemy obserwować życie w mieście i sprawdzić jak nasi mieszkańcy radzą sobie z codziennymi obowiązkami i jak poszczególne budynki pracują. Warto zapoznać się z wymaganiami gry, aby mieć pewność, że nasz komputer poradzi sobie z nową odsłoną.

Wymagania minimalne:

– Procesor Intel Core i5-750 2.66GHz lub AMD Phenom II X4 955

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 460 v2 lub AMD Radeon HD 5870 1024MB

– Pamięć RAM 4 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 35 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

– Procesor Intel Core i5-2400S 2.5GHz lub AMD FX-4100

– Karta graficzna NVidia GeForce GTX 680 lub AMD Radeon HD 7970

– Pamięć RAM 8 GB

– System operacyjny Windows 7 64 bitowy

– Kompatybilność z DX 11

– 35 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

 • Anno 1800 Download PC
 • Anno 1800 Pełna Wersja PC
 • Anno 1800 Torrent
 • Jak pobrać Anno 1800 PC
 • Anno 1800 Recenzja Gry

6 Komentarze

 • edek 4 marca 2019

  Trzeba płącić lecz działa.

 • cxzcf 17 maja 2019

  Uwielbiam takie gry , dzięki cały dzień naparzam

  • oibis 17 lipca 2019

   Musiałeś aktualizować steama?

 • rizer 29 listopada 2019

  Gra działa – ciekawe czy tak samo dodacie dodatek :)?

 • Patrys 30 marca 2020

  Mam pytanie czy trzeba ją aktywować jakoś ?

 • sadas 19 maja 2020

  Dziala lol

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *