Age of Empires IV Download Pełna Wersja PC
Pełna Wersja Strategiczne

Age of Empires IV Download Pełna Wersja PC

Age of Empires IV Download Pełna Wersja PC

Age of Empires IV Download - Mirror

Gotowy na kolejną część Age of Empires? Wypróbuj Age of Empires 4 Download Pełna Wersja PC i zobacz, jakie nowości oferuje gra

Age of Empires IV Download Pełna Wersja PC

Strategie czasu rzeczywistego od dawna dominują na rynku gier strategicznych. Byli; oczywiście kilka sukcesów turowych i wiele innych kombinacji i miksów gatunku. Jednak żaden inny podgatunek nie odniósł takiego sukcesu jak produkcje RTS. Było to szczególnie widoczne po wydaniu pierwszej części Age of Empires. Nikt nie zdawał sobie sprawy, jak duży wpływ będzie miała seria.
Teraz, 15 lat po premierze trzeciej części Age of Empires, wszyscy czekają z zapartym tchem na czwartej części głównego cyklu, aby zobaczyć, jak producenci zmienili grę, co pozostało bez zmian, a co się poprawiło, bo powiedzmy sobie szczerze – 15 lat to dość dużo czasu na grę. zmienić się dość drastycznie.
Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy, jak zmieniła się gra, koniecznie skorzystaj z linków Age of Empires IV Download PC z automatycznym urządzeniem instalacyjnym, które zagwarantuje bezproblemową instalację tytułu.

Zawsze możesz zajrzeć do usług, które mamy do zaoferowania, aby uzyskać dodatkowe informacje. Przed wyjazdem zachęcamy do zapoznania się z grą oraz do obejrzenia naszej recenzji, aby zapoznać się ze wszystkimi zmianami, które wprowadzili autorzy.

Powody dla których warto pobierać z naszej strony ?

  • Całodobowy suport – jeśli masz problem rozgrywka lub z grą wystarczy że dasz nam znać – pomożemy natychmiast.
  • Wszystkie nasze Instalatory produkcje są całkowicie w języku polskim posiadamy również inne języki globalne.
  • Możliwość gry online w każdą grę – dzięki połączeniu z battlenet / steam / origin.
  • Aktualizacje do gier – u nas program sam je wykrywa i aktualizuje do najnowszej wersji podczas uruchomienia gry.
  • Dostęp otrzymujesz na zawsze nie musisz się bać że wygaśnie.
  • Prosta i szybkość pobierania > Po prostu ściągasz pobierasz grasz.

Po pierwsze, Ensemble Studios już nie rządzi

Choć wydawca gry pozostał ten sam (czyli Microsoft), postanowili powierzyć tę produkcję innemu studiu, a mianowicie Relic Entertainment. Możemy ich poznać dzięki takim produkcjom jak Warhammer 40,000 czy Company of Heroes. Co więcej, przygotowali również dla nas Homeworld. Łatwo zrozumieć, że wszystkie te gry miały kilka cech wspólnych. Po pierwsze, były to gry RTS, a po drugie, wszystkie odniosły do ​​pewnego stopnia sukces.

Jeśli chodzi o podstawy gry, to po raz kolejny możemy eksplorować średniowieczny świat, który jest tak dokładnie odwzorowany, jak to tylko możliwe w grze. Do wyboru mamy cztery różne scenariusze. Każdy z nich daje nam wgląd w różne okresy tego wieku. Jedna z nich pozwala prześledzić historię Anglików i być świadkiem bitwy pod Hastings w 1066 roku lub zobaczyć wydanie Magna Carta Libertatum, zwanej też Wielką Kartą Wolności.

W grze znalazło się również szereg historycznych, niemal legendarnych postaci, które są dostępne w postaci super silnych i niemal niezwyciężonych jednostek. Z tego powodu musimy umieć wybierać bitwy i walczyć, aby zwyciężyć. Pomyśl o znalezieniu odpowiednich linków Age of Empires IV Download PC , aby zagrać w tę grę, zwłaszcza jeśli lubisz mini-programy, takie jak filmy dokumentalne, ponieważ w przypadku najnowszego Age of Empires widać dużą dbałość o szczegóły, zwłaszcza te o znaczeniu historycznym.

Age of Empires IV Download Pełna Wersja PC
Age of Empires IV Download

Oczywiście nowości sprawiają, że gra jest bardzo ciekawa

Pozostały typowe rzeczy, które wszyscy znamy z poprzednich gier. Oznacza to, że znów zaczynamy skromnie i musimy zbierać surowce, konstruować budynki, rekrutować nowe jednostki, a następnie wykorzystywać je do walki z wrogami. Produkcja oferuje trzy różne surowce oraz żywność. Oczywiste jest stwierdzenie, że musimy je wszystkie zebrać, aby odblokować nowe funkcje i nowe budynki. Później pojawi się możliwość awansu technologicznego lub jeszcze bardziej do innej epoki, dzięki której możemy zdominować innych Age of Empires IV Pobierz na pewno pomoże Ci w grze, więc na co czekasz?

Jeśli chodzi o rzeczy, które się zmieniły, jest kilka. Nie da się przejrzeć gry bez poświęcenia chwili na zebranie jak największej ilości informacji o frakcjach, jakie ma do zaoferowania czwarta odsłona Age of Empires. Dzięki temu oprócz starych i dobrze znanych cywilizacji będziemy mogli wcielić się w rolę nowych. Na przykład możliwe jest kontrolowanie Chin, Mongołów, Sułtanatu Delhi, a także Anglii.

Co ciekawe, autorzy wprowadzili szereg zmian, aby każda frakcja była wyjątkowa. Z tego powodu przy każdej zmianie frakcji wymagana jest zmiana stylu gry. Oprócz drobnych zmian dotyczących jednostek, są dość istotne urozmaicenie, dzięki którym cała rozgrywka wygląda zupełnie inaczej. To chyba jedna z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o nowości. Ta nowa mechanika sprawia, że ​​każda frakcja jest interesująca do grania. Age of Empires IV Pełna Wersja to jeden z najłatwiejszych sposobów na wypróbowanie ich wszystkich.

Aby pokazać znaczenie tych zmian, weźmy jako przykład jedną z frakcji. Chińskie jednostki świetnie radzą sobie z używaniem prochu. Czemu? Nie wszyscy zdają sobie sprawę, ale to Chińczycy go wymyślili, a później użyli jako broni. Co więcej, ich system dynastii zapewnia nam wiele korzyści, które możemy później wykorzystać podczas rozgrywki. Zachęcamy do skorzystania z Age of Empires 4 Download PC już teraz i

Age of Empires IV Za darmo
Age of Empires IV Pobierz

Materiały audiowizualne Age of Empires IV Download Pełna Wersja są… po prostu dobre

Age of Empires IV Download - Mirror

Gra dostarcza nam wielu nowości. Mechanika jest dość zróżnicowana, a sama rozgrywka wciągająca. Więc co jest złego w grze? Gdybyśmy mieli wskazać jedną z wad Age of Empires 4, z pewnością byłaby to oprawa wizualna. Chociaż widzimy ogromną poprawę w porównaniu z poprzednią wersją, nie powinniśmy się dziwić, ponieważ trzecia główna część AoE ma już ponad 15 lat.

Jeśli porównamy grę do innych produkcji, które miały swoją premierę w tym roku, widać, że szczegóły nie są tak płynne, jak w przypadku konkurencji. Co więcej, jednostki są nieproporcjonalnie duże w porównaniu z budynkami. Jeśli w to nie wierzysz, zawsze możesz skorzystać z Age of Empires 4 Download , aby się przekonać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *