Age of Empires II Definitive Edition Download
Pełna Wersja Strategiczne

Age of Empires II Definitive Edition Download PC

Age of Empires II Definitive Edition Download

Age of Empires II Definitive Edition PC

32,43zł - 65%
Kup Grę

Age of Empires II Definitive Edition Download PC tutaj :

mirror-DOWNLOAD

Instalator Age of Empires II Definitive Edition Download PC to najnowszy sposób, żeby już dziś zagrać w jedną z kultowych serii strategicznych. Typowy RTS umieszczony w zamierzchłych czasach to wizytówka całej serii Age of Empires. Nic więc dziwnego, że po wielu latach znalazł się deweloper, który postanowił zająć się nie tylko odświeżeniem, ale zmodernizowaniem całego cyklu. Dziś otrzymasz dostęp do Age of Empires II Definitive Edition Download , czyli naszego autorskiego programu. Ma on za zadanie zagwarantować tobie i wszystkim zainteresowanym bezproblemowy dostęp do pełnej wersji gry. Przetestuj już teraz i sprawdź się w roli władcy!

Historia i producent

Za produkcję odświeżonej wersji Age of Empires II odpowiada studio Forgotten Empires. To te same osoby, które niedawno oddały w nasze ręce odświeżoną wersję Age of Empires I. Deweloper ten dostał pozwolenie od twórców na zmodernizowanie całego cyklu. Prace rozpoczęte w 2017 roku przyniosły nam niezwykle udaną pierwszą część.

W Age of Empires II Definitive Edition po raz kolejny przyjdzie nam się zmierzyć z frakcjami sterowanymi przez komputer bądź przez innych graczy. To, co jednak wyróżnia tę wersję od oryginału, to przede wszystkim zwiększona liczba grywalnych nacji. Dodatkowo, producenci uzupełnili grę o dodatek The Last Khans. Oferuje nam to dodatkowe trzy kampanie, dzięki czemu otrzymujemy aż 7 kampanii do naszej dyspozycji.

Mechanika gry

Korzystając z Age of Empires II Definitive Edition Download PC otrzymujesz dostęp do wszystkich opcji i funkcji, jakie odświeżona wersja gry oferuje. Jeżeli jednak mowa o sterowaniu i mechanice, to należy przede wszystkim zwrócić uwagę na bardzo dobrze odwzorowane sterowanie, które dostosowane zostało do nowoczesnej rozgrywki.

Należy również pamiętać o tym, że w tej odsłonie otrzymujemy aż 35 nacji do wyboru. Cywilizacje podzielone zostały na kręgi kulturowe, dzięki czemu różnią się zarówno wyglądem, jak i budynkami, specjalnymi konstrukcjami, technologią oraz jednostkami. Cywilizacje dzielą się na bliskowschodnie, dalekowschodnie, zachodnio europejskie oraz wschodnio europejskie. W grze naszym zadaniem będzie oczywiście zbierać podstawowe surowce, które później wykorzystamy do rozbudowy naszej osady i do toczenia wojen.

mirror-DOWNLOAD

Na samym początku rozpoczynamy przygodę z bardzo małą wioską. Z czasem jednak, gdy postawimy kolejne budynki i opracujemy nowoczesne technologie, będziemy mogli rozwinąć się i zostać prawdziwym mocarstwem. Wartym odnotowania jest podzielenie gry na etapy. Te możemy odblokować podczas awansowania do kolejnej epoki. Aby to zrobić należy oczywiście spełnić odpowiednie wymagania. Jeśli zatem i ty chcesz uczestniczyć w wojnach i wziąć udział w technologicznym wyścigu z innymi nacjami, skorzystaj z instalatora Age of Empires II Definitive Edition Pobierz !

Age of Empires II Definitive Edition Download PC Tryby gry :

Zasadniczo grę podzielono na dwie części. Pierwsza część to tryb jednoosobowy. Tutaj mamy do dyspozycji szybkie potyczki i niestandardowe mecze przeciwko graczom komputerowym. Możemy dobrać sobie poziom, zmienić ustawienia i wybrać naszą ulubioną frakcję. Oprócz tego możemy również wziąć udział w jednej z siedmiu kampanii.

Oprócz tego, w grze znajdziemy także tryb wieloosobowy. Nowością, którą zobaczymy w tym trybie to przede wszystkim funkcja cross-play. Oznacza ona, że jako użytkownicy Steama możemy grać z użytkownikami Microsoft Store i na odwrót.

Kwestie techniczne

Gra oferuje coś więcej, niż jedynie odświeżenie drugiej części AoE. Wszystkie detale, w tym animacje, interfejs, modele budynków, postaci i oczywiści ścieżka dźwiękowa zostały praktycznie opracowane na nowo. Dzięki temu nie czujemy, jakbyśmy otrzymywali odgrzewany kotlet. W grze możemy znaleźć nawet kompatybilność z rozdzielczością 4K.

Ścieżka dźwiękowa zachowała klimat, dzięki czemu symfoniczne melodie towarzyszą podczas spokojnej rozbudowie, a agresywniejsze elementy dogrywają podczas bitew z innymi nacjami. Zanim jednak przetestujecie grę korzystając z Age of Empires II Definitive Edition Download , zachęcamy was do zapoznania się z poniższymi wymaganiami. Znajdziecie tam zarówno wymagania minimalne, jak i rekomendowane.

Wymagania minimalne Age of Empires II Definitive Edition Download PC:

 • Procesor Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
 • Karta graficzna NVidia GeForce GT 420 lub AMD Radeon HD 6850
 • Pamięć RAM 4 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Wymagania rekomendowane:

 • Procesor Intel Core i5-650 3.2GHz lub AMD APU A6-3620 Quad Core
 • Karta graficzna NVidia GeForce GTX 650 2GB lub AMD Radeon HD 5850 2048MB
 • Pamięć RAM 8 GB
 • System operacyjny Windows 10 64 bitowy
 • Kompatybilność z DX 11
 • 30 GB wolnego miejsca na dysku twardym.
 • Age of Empires II Definitive Edition Download PC
 • Age of Empires II Definitive Edition Pobierz
 • Age of Empires II Definitive Edition Ściagni
 • Age of Empires II Definitive Edition Recenzja
 • Age of Empires II Definitive Edition PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *